Skocz do zawartości
a4tech

Jakie aplikacje GPS NAVI wspierają obecnie naszą roździelczość ???

Rekomendowane odpowiedzi

slave
    Witam wszyskich serdecznie.

Jak w temacie...

W związku z tym, że w końcu stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem I5800, szukam sensownej navi do tego telefonu.

A właściwie aplikacji która poprawnie współpracuje z roździałką 240x400.

Mam już zainstalowanego Sygic-a Mobile Maps 10 v8. 06. Jest całkiem spoko ale jego menu a właściwie czytelność jest masakryczna.

Z kolei preinstalowany NaviExpert to jakieś nieporozumienie >:(

Zainstalowałem również iG0 w wersji 8.4. Znam ten program i jest całkiem spoko ale z tego co widzę nie współgra z wyświetlaczem Galaxy 3 :mad:

Po uruchomieniu programu wybieram język i... To na tyle nie mogę zatwierdzić wyboru ("zatwierdź" nie mieści się na ekranie).

Macie jakieś namiary na sensową, dokładną i stabilną NAVI pod Android-a 2.1 i roździałkę 240x400 ?????

Marzeniem był by symbianowski Garmin XT lub Automapa z Windy ;)

Pozdro for All :)

ps. jak wysyłacie SMS-a z polską czcionką ??? Mi u odbircy krzaczy PL znaki ;/

ja ze swojej strony mogę polecić wg mnie jedną świetną nawigację, mianowicei OsmAnd.

testowałem już wiele nawigacji mobilnych m.in już tu wymieniane Copilot Live, Navigon, Mapamap i wiele innych ale OsmAnd był najlepszy dlaczego:

+darmowy,

+szybkie wyszukiwanie trasy,

+niskie obciązenie dla transferu danych,

+ oraz precyzyjne nawigowanie (wysoka dokładność map)

niestety największy minus to wersja językowa: angielski, więc trzeba znać tę język a jak się uczyło innego języka w szkole to pozostaje wybór innej nawigacji

lub nauka angielskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez garmin na symbianie byl tragiczny...na dwoch roznych fonach go mialem i non stop zwiechy albo sam zamykal aplikacje no i algorytm wyboru tras zbyt wybitny to nie byl.

Do i5800 najlepszy chyba sygic v8.24 z dobrymi dogranymi poi i fotoradarami. Of course mapy dosyc atare wiec cudow nie ma ale imho chyba najbardziwj przyjazny uzytkownikowi i prpsty w obsludze program.

Testowalem tez igo i navigona ale szalu nie ma.

Najnowszy sygic sie uruchamia ale moga wystapic problemy przez mala ilosc ramu o czym pisalem wczesniej

Wysyłane z mojego GT-I5800 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi