Skocz do zawartości
a4tech

Jakie aplikacje GPS NAVI wspierają obecnie naszą roździelczość ???

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam Sygic Aura to nowy Sygic i niestety nie chodzi na i5800, sprawdzałem wyrzuca błąd o braku sterownika 3D. Natomiast starszy Sygic 10 faktycznie chodzi, ale rozdzielczosc czcionek jest hmmm.. żenująca.

Kupiłem telefon głównie z myślą o nawigacji a tu taka lipa mam nadzieję że szybko jakaś firma zainteresuję się naszym telefonem, w przdciwnym wypadku wracam do poczeciwego B2100 ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech

To nie wina Sygnica ani systemu, to wina rozdzielczości wyświetlacza użytego w i5800.

A jego rozdziłke powinieneś znać przed zakupem fona, więc nie wiem w czym problem...

Działające aplikacje są dostępne na ten ekran a to najważniejsze :-)

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedziałem jaką rozdzielczośc ma ten telefon przed zakupem, jedynie nie zorientowałem się że jest to tak problematyczne na androidze. Omnia też ma niestandardową rozdzielczość a pod WM chodziły mi wszystkie nawigacja AM, IGO8 itd.... Ale nie będe narzekał bo jednak android bije na glowe WM ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat.

Jaki program/mapy do nawigacji pieszej?

Dla informacji-wczoraj widziałem mapę polski sygic za 5dych w auchan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nie wina Sygnica ani systemu, to wina rozdzielczości wyświetlacza użytego w i5800.

A jego rozdziłke powinieneś znać przed zakupem fona, więc nie wiem w czym problem...

Działające aplikacje są dostępne na ten ekran a to najważniejsze :-)

To wina sygic...nowa mapa sygica wymaga procesora 3D do dzialania, pewnie dlatego ze obiekty 3D chca wprowadzic do mapy. To w sumie skandal bo wczesniejsza wersja dzialala ok z wyjatkie menu ktore bylo robione na wyzsza rozdzialke. . Rozdzielczosc nie ma tu zadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rleech

Odpalił ktoś iGo My Way na i5800 na całym ekranie czyli na rozdziałce 240x400, bo jest w necie 240x320, ale na dole jest pusto. Wykombinował ktoś żeby było na full screenie? Ja kombinowałem z plikami data_gro/aa, ab, ac, ale nie mogłem tego przepakować, bo chciałem zastąpić te pliki, plikami z wersji na WM z Omnii (taka sama rozdzielczość co i5800).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    michup

Ja jestem w pełni zadowolony z Ndrive, wspiera naszą rozdzielczość, nie wymaga dostępu do internetu, bo mapy zapisują się na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Odpalił ktoś iGo My Way na i5800 na całym ekranie czyli na rozdziałce 240x400, bo jest w necie 240x320, ale na dole jest pusto. Wykombinował ktoś żeby było na full screenie? Ja kombinowałem z plikami data_gro/aa, ab, ac, ale nie mogłem tego przepakować, bo chciałem zastąpić te pliki, plikami z wersji na WM z Omnii (taka sama rozdzielczość co i5800).

Kombinowałem. Nie udało się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podepnę się pod temat.

Jaki program/mapy do nawigacji pieszej?

Dla informacji-wczoraj widziałem mapę polski sygic za 5dych w auchan.

A jaka wersje Sygica i w ktorym markecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi