Skocz do zawartości
a4tech

Jakie aplikacje GPS NAVI wspierają obecnie naszą roździelczość ???

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, również podepnę się do tematu. Mam taki "drobny" problem z NDrive. Zainstalowałem aplikację i wszystkie potrzebne pliki wrzuciłem na kartę pamięci. Włączam, przez chwilę jest "pusta" aplikacja (jest belka z nazwą a pod spodem czarno), a potem wywala mnie na homescreen. Bez żadnego komunikatu. Ktoś się spotkał z tym? Zwalnianie ramu nie pomaga, reset też :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    Hmm, również podepnę się do tematu. Mam taki "drobny" problem z NDrive. Zainstalowałem aplikację i wszystkie potrzebne pliki wrzuciłem na kartę pamięci. Włączam, przez chwilę jest "pusta" aplikacja (jest belka z nazwą a pod spodem czarno), a potem wywala mnie na homescreen. Bez żadnego komunikatu. Ktoś się spotkał z tym? Zwalnianie ramu nie pomaga, reset też :/

Wlasciwie mam ten sam problem zainstalowalem wiec igo no ale niestety nie jest na nasza glupia rozdzialke i mapka zdeka mala. Sygnic probowalem zainstalowac ale nie poszlo pisalo ze brak map? Missing map no ale wrzucilem wszystko na karte pam eh i nie wiem o co chodzi hmm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa tylko to iGO na 340x320 ale jest po prostu BRZYYDKIEE :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

Wa

Mi działa tylko to iGO na 340x320 ale jest po prostu BRZYYDKIEE :/

wazne iz dziala tylko szkoda ze nie ta rozdzialka. Hm jest jakas mozliwosc na nasz ekran by dzialala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś znalazłem jakiegoś geniusza który zrobił instrukcje, ale coś nie chciało działać. W sensie nie dało się tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    Gdzieś znalazłem jakiegoś geniusza który zrobił instrukcje, ale coś nie chciało działać. W sensie nie dało się tego zrobić.

Widocznie temu modelowi nie jest pisane miec gps. No szkoda ze nie wiedzialem ze rozdrialka to tak istotny element.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziala Sygic mobile maps 10 - i dziala ok. Do znalezienia w sieci, bo juz nie jest sprzedawany. Z online nawigacji dziala swietnie naviexpert. Ja uzywam sygica 10 normalnie. Na pieszo / samochodem po miescie starcza google maps bo i tak sa korki i jest duzo czasu na zerkniecie gdzie jestesmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    Dziala Sygic mobile maps 10 - i dziala ok. Do znalezienia w sieci, bo juz nie jest sprzedawany. Z online nawigacji dziala swietnie naviexpert. Ja uzywam sygica 10 normalnie. Na pieszo / samochodem po miescie starcza google maps bo i tak sa korki i jest duzo czasu na zerkniecie gdzie jestesmy.

No ale mnie interesuje tyko offine a synic mobile mi nie chce pojsc bo nie chce znajsc mapy chodz sa na karcie pamieci hm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech

Na i5800 działa również bez żadnych problemów NDrive w wersji - 10.1.15 + mapy.

Jedynym mankamentem jest głos babki prowadzącej a dokładnie jej "e-R" a:/

Wszystko, soft (instalka), witaminka + mapy PL (i poszczególne EU) do znalezienia w sieci.

Nie można tu umieszczać tego typu linków więc, szukajcie a znajdziecie ;)

W chwili obecnej na naszych dotykowcach w 100% poprawnie smiga:

- Sygic Mobile Maps 10 v.8.06 + zwitaminizowane mapy

- NaviExpert - z każdą aktualizacją lepszy

- Wyżej opisywany NDrive

i podobno Copilot Live 8 - ale tego nie testowałem, więc gwarancji nie daje.

@ekaysh - więc nie jest tak źle :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CoPilot 8 działa bez zarzutów na i5800, ale jedyną wadą jest menu. Jest mało poręczne:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi