Skocz do zawartości
a4tech

Jakie aplikacje GPS NAVI wspierają obecnie naszą roździelczość ???

Rekomendowane odpowiedzi

ja używam i polecam offline sygic 10 +fix gps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja używam i polecam offline sygic 10 +fix gps

true

bardzo dobry programik....uzywalem go wczesniej jna symbianie i teraz dalej korzystam na antku.

pozostaje tylko czekac az usprawnia grafike i juz wogole bedzie cud miod a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle ze sygic nie rozwija juz wersji 10 mobile map, juz praktycznie nie ma w sprzedazy. Za to sygic wprowadzilnowa nawigacje Aura kltora wymaga procesora 3D (przynamnije sterownikow ) i ktora..nie dziala na i5800.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle to wiemy wszyscy....ale pozostaje sie ludzic ze oprocz wydawania aury beda wspierali dalej rozwoj wersji 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, zainstalowałem Sygic 10 na i5800.. wszystko się zainstalowało i uruchomiło, ale widok mapy wygląda jak z commodore plus do tego paskudne kolory. Wiecie co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam parę pytań ogólnych co do nawigacji na naszych telefonach :)

1. Pierwsze pytanie dotyczy tematu płatności nawigacji czy jeśli korzystam z nawigacji typu off-line np. Ndrive to czy jestem zobowiązany do jakichkolwiek kosztów związanych z łączeniem się z satelitą?

2. Czego użyć aby łączyć się wogóle z satelitą bo cały czas mi skacze na pasku więc chyba nie chce się połączyć a są różne fasterfixy używam romu JPB

3. Która nawigacja jest fajna i najbardziej użyteczna do samochodu i "powiedzmy" darmowa ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalował ktoś może Nawigon'a 3.5.2 ? Działa jak wrażenia? Dobrze się spisuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Grychol

1. No co ty! Poczytaj sobie o GPS na wikipedii.

2. Wyjdź na zewnątrz ;]

3. Z wspierających naszą rozdzielczość to NDrive.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rydel

Jeżeli chodzi o słabą jakość grafiki w nawigacji Sygic 10 to gdzieś na forum jest instrukcja, która rozwiązała ten problem. Szukałem tego wątku ale niestety nie znalazłem, więc napisze z pamięci jak to naprawiłem. Należy podłączyć telefon pod usb i znaleźć na karcie pamięci plik settings ( Drive/Android/Settings). W pliku należy edytować wartość DPI na DPI=200 i zapisać zmiany. U mnie to pomogło, mapy wyglądają o niebo lepiej i wydaje mi się, że grafika w grze Angry Birds rwnież się poprawiła, ponieważ nie widać już białych tekstur. Jeżeli chodzi o wartość DPI można ustawić inną, mi pomogła 200 ale może są lepsze. Mam nadzieję, że i Wam to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi