Skocz do zawartości
mbartosik

N7000XXLT4[JB 4.1.2][DBT][MultiCSC] build.date=Mon Apr 1 20:55:24 2013

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie rozumiem pytania :) . Wgrywanie Odinem zawsze było bezpieczną metodą (chyba ,że prądu brakło ,albo kabel wypadł :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dużo sprawniej na nim chodzi niż na xxlsz. Lepsze zarządzanie RAM - em. Działa szybciej

hmm ramu faktycznie jakby mniej pochłaniał (505MB teraz mi pokazuje że uzyte a na wczesniejszym raczej nie schodzilo ponizej 570) ale o ile wczesniej chodził dosyc plynnie to teraz mam wrazenie ze laguje..

EDIT, z bateria chyba faktycznie spora poprawa - wczesniej po naładowaniu do pełna błyskawicznie spadala ponizej 90% (w czasie krótszym niz 1h) a teraz mam 89% po nieco ponad 2h od odlaczenia (fakt ze dzisiaj weekend to troche mniej intensywnie uzytkuje)

Edytowane przez Heineken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jesli posiadam androida 2.3.6 modem - n7000xxlb2 jadro - 2.6.35.7- n7000xxlc1, to mogę odinem wgrac ten soft czy wczesniej trzeba cos zrobic? Jak wgrywalem kiedys ten 2.3.6. to byl odrazu z root'em. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy na pewno ale Note dużo sprawniej na nim chodzi niż na xxlsz. Lepsze zarządzanie RAM - em. Działa szybciej. Hmmm.... ale może tylko mi się wydaje i widzę to co chciałbym żeby było. Nie pamiętam już jak było zaraz po instalacji XXLSZ. jak na razie od rana żadnego ścięcia a na poprzednim przynajmniej z 2 razy musiałem czyścić RAM.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Mam podobne odczucia, ze telefon sprawniej dziala, a nie wgrywalem "na czysto" ,po prostu wrzucilem bez wipe na XXLSZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Tutaj kernel Philz do tego romu:

Wersja pod Odina: sendfile.su :: Детали файла

Wersja pod recowery: sendfile.su :: Детали файла

Oczywiście tak jak zawsze jest to kernel + root + CWM

To nie są kernele PhilZ. A co najważniejsze mogą nie mieć EMMC_CAP_ERASE. Używanie CWM, a szczególnie wipe, backup, restore grozi ucegleniem telefonu.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a nie wgrywalem "na czysto" ,po prostu wrzucilem bez wipe na XXLSZ.

ja tez nie... warto zrobić wipe myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sq3ntx
    To nie są kernele PhilZ. A co najważniejsze mogą nie mieć EMMC_CAP_ERASE. Używanie CWM, a szczególnie wipe, backup, restore grozi ucegleniem telefonu.

Masz rację. Widzę, że zmieniono opisy. Wiadomo już, że na 100% nie ma w nim EMMC CAP ERASE. Dla mnie to nie problem bo mam płytę z bezpiecznym chipem. Proponuję jednak nie wgrywać tego kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mistan

Podobno można użyć kernela od LSZ:

xda-developers - View Single Post

Zresztą @kvviatek90 już wcześniej go wgrał

Edytowane przez mistan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

@up

Zgadza się, ale instalowanie kernela od starego (niezbyt udanego) ROM-u załatwia sprawę w połowie. W N7000XXLT4 jest inny kernel. Ale jest to jakieś wyjście czasowe, do wydania dedykowanego kernela przez Phil3759 z XDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak u innych ale u mnie po aktualizacji jeśli chodzi o baterię to teraz jest rewelacja (w stosunku do tego co było na wcześniejszej aktualizacji - do wczesniejszego softu niz 4.1 nie mam porownania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi