Skocz do zawartości
mbartosik

N7000XXLT4[JB 4.1.2][DBT][MultiCSC] build.date=Mon Apr 1 20:55:24 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu wgrania softu jest naprawde rewelacyjnie. Golym okiem widac, ze bateria dluzej trzyma. Ram na starcie 430 a potem utrzymuje sie caly czas po 500-550 wyjatek przy mocniejszym obciazeniu dochodzi max 600 mb.

W tej chwili jestem na kernelu od LSZ

Wysłane z mojego GT-N7000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MI bateria z wyświetlaczem na auto zjechała od 8do teraz do 9 % więc ja nie widzę tu rewolucji, po drugie mając z 2.3.6 XEO na LSZ tu nagle mi się CSC zmieniło na DBT :] i ani skrótów ani nic nie mam :) same minusy jak do tej pory :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie po odłaczeniu od ładowania wczoraj rano wyglada tak (kilka sms, kilka krótkich rozmów, 5 minut internetu i przez caly czas synchronizacja maila i lotus traveler'a co 30minut). Wczesniej na 4.1 wynik trudny do osiagniecia nawet na całej baterii.. Duża oszczednośc baterii jest w stanie gdy telefon jest zablokowany (sporo baterii wciagalo mi np. przez noc wczesniej).

post-157789-14255722685942_thumb.png

Edytowane przez R2!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    friquu

Bambucha, polecam wgrać lt4, lsz jest mało dopracowany i traci się cała przyjemność korzystania z telefonu.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sq3ntx

Jest już kernel Philz dla tego romu:

Wersja pod recowery: http://www.mediafire.com/?b7b9s19b5z71brf

Wersja pod Odina: http://www.mediafire.com/?a58cel5qj6gm0e3

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbred

Wgrałem LT4, kernel PhilZ, testy trwają. Ogólnie przy ponad rocznej baterii nie jest źle, ram też na plus. Zobaczymy jak ze stabilnością. Używałem do tej pory romu BurtROM z XDA na bazie LSZ i po dwóch dobach potrafiły nie dochodzić SMS-y. Ogólnie romik był OK, lekki stabilny. Zdecydowałem się na czysty stock i mam nadzieję że nie będzie niespodzianek. Jak trafią się jakieś kwiatki to nie omieszkam o tym napisać.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy N7000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelos

hej mam teraz 4,0,4 PLS chce wgrac LT4 odinem. Czy musze czarować cos z CSC? i o o co kaman z tymi skrótami niedziałającymi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gelos też miałem niby z plusa, wgrałem nie brandowany soft i działa wszystko :) odnośnie skrótów musisz mieć csc xeo by były na ekranie blokady, wiem bo na dbt nie działają. Wgrałem na nowo 2.3.6 potem zmieniłem csc na xeo i muszę tylko czekać aż się bateria unormuje. Możliwe, że przez auto podświetlenie i działające wifi oraz kombinacje z nasyceniem kolorów baterie wchłonęło oraz do tego Orader and chaos niemiłośiernie drenuje ją :/ oby się poprawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelos

podeslij link do softu który wgyrwałeś. Bo na tym co mam 4.0.4 jest tylko PLS :(

Podsumowując zrobie wipe wgram 2.3.6 kodem zmienię na XEO, potem 4.1.2 DBT z tego wątku.

btw nie mam roota :)

Nie chcę czekać wieki na soft PLS tym bardziej ze wyszedł ten poprawiony na niemcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi