Skocz do zawartości
mbartosik

N7000XXLT4[JB 4.1.2][DBT][MultiCSC] build.date=Mon Apr 1 20:55:24 2013

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f436/spis-chronologiczny-oficjalne-softy-wydane-przez-samsunga-107975/ tu pobierz 3 plikowy 2.3.6 Lc1 chyba jak pamiętam. Potem mając ten rom 2.3.6 z pomocy technicznej(dział forum) wpisz z przykelejonego tematu kod do zmiany csc zmień na xeo. Telefon się uruchomi ponownie po tym i nastąpi wipe. Po tym już tylko pozostaje wgranie tego romu stąd odinem i wszystko. Trochę chaotyczna instrukcja ale piszę z telefonu teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K.M.Bak

Wrzuciłem z Philem, testujemy. Na pierwszy rzut oka jest płynniej (do S3 mu brakuje, ale nie "klatkuje" już tak jak na LSZ). Nie robiłem WIPE, wrzuciłem na LSZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to wyglada ze vyło az zbyt pięknie (mimo wszystko poprawa jednak jest spora wydaje mi sie)

post-157789-14255722700344_thumb.png

Od jutra testuje S3 bo mam dylemat ktory zostawic...

Notatka od Moderatora: R2!
    wykrzyk.png Do fotek używamy znacznika spoiler
    Edytowane przez R2!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja przyznam szczerze, że po wgraniu XL4 na LSZ jakiejś wybitnej poprawy nie widzę!

o 7.30 odpiąłem telefon od ładowania, kilka SMSów, kilka minut rozmów, 2 maile i telefon cały czas z Przesyłem Danych.

Na tą chwilę mam 87% baterii, poprzedni tydzień używając LSZ miałem moooże 85% przy tych samych parametrach. Użycie RAMu ok 720MB.

Poużywam tydzień, zrobię wipe, ponownie XL4 i PhilZ i zobaczymy. Przyspieszenia w działaniu również nie zauważyłem, także podejście do XL4 co najwyżej neutralne mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    axa11

Potwierdzam szybsze działanie. Przesiadłem się z Ultimate LSZ i widzę znaczną poprawę płynności, nie ma klatkowania, aplikacje szybciej startują. Przed instalacją był wipe. Jeśli chodzi o baterię nie ma zauważalnej różnicy, choć obiektywnie stwierdzić będę mógł za jakiś czas gdy system się już "uleży" ;). Ogóle wrażenia pozytywne, polecam przesiadkę z LSZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak teraz mam rom N7000XXLSZ zrootowany, a chcę wgrać N7000XXLT4 i go zrootować, to muszę po wgraniu romu ondinem najpierw z recovery zainstalować Root_SuperSU.0.95.Only-signed.zip a później dopiero w recovery kernela PhilZ? Wydawało mi się, że jak instalowałem LSZ to tylko w recovery wgrywałem kernel PhilZ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W pierwszym poscie napisalem o 2 metodach zrobienia roota, a nie o 2 etapach :-). Chociaz jezeli ktos jest nieobeznany w temacie moze tak to zrozumieć...Poprawie ten opis .

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    friquu
    Czyli jak teraz mam rom N7000XXLSZ zrootowany, a chcę wgrać N7000XXLT4 i go zrootować, to muszę po wgraniu romu ondinem najpierw z recovery zainstalować Root_SuperSU.0.95.Only-signed.zip a później dopiero w recovery kernela PhilZ? Wydawało mi się, że jak instalowałem LSZ to tylko w recovery wgrywałem kernel PhilZ;/

Jak zainstalujesz za pomocą mobile odin i zaznaczyć opcję pozostawienia roota, to wystarczy, ze po instalacji wygrasz Kernel do odpowiedniego romu i masz roota moim zdaniem najłatwiejszym sposobem, przy założeniu, że już wcześniej miałeś roota.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Czyli jak teraz mam rom N7000XXLSZ zrootowany, a chcę wgrać N7000XXLT4 i go zrootować, to muszę po wgraniu romu ondinem najpierw z recovery zainstalować Root_SuperSU.0.95.Only-signed.zip a później dopiero w recovery kernela PhilZ? Wydawało mi się, że jak instalowałem LSZ to tylko w recovery wgrywałem kernel PhilZ

Nie musisz wgrywać SuperSU. Wystarczy kernel PhilZ-cwm6-XXLT4-OXA-4.93.6-signed.zip i wgranie go z karty SD przez stockowe recovery wgranego przez PC Odina ROM-u N7000XXLT4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelos

Witam

wgrałem LT4 (4.0.4PLS=>3 plikowy 2.3.6 +pit zmiana KOR na XEO=>4.1.2 LT4)

wszytko śmiga, puki co troszę szczypnie tu i ówdzie ale damy się mu dopasować.

KIES pisze:

Twoje urządzenie nie obsługuje uaktualniania oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Kies.

PDA:LT4 / PHONE:LT3 / CSC:LT4 (XEO)

dlaczego jest taki komunikat czy to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi