Skocz do zawartości
Deejeey

[CM10] Touchwiz 5 | Jelly Bean 4.1.2 - v4.0 Room Samsung Galaxy S III

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy ze do recovery nie mozesz wejsc ?

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instaluję, dam znać

EDIT. Jest PL jezyk, mam wrazenie ze system chodzi ociężale na HTC Desire...

Instalacje niestety nie instaluja sie na karcie SD - bynajmniej takie mam wrazenie... mam Ext4, zrobilem z Emulatorze to co trzeba i du*a... hmm

EDIT2. jednak część aplikacjiz automatu się przenosi, a inną część trzeba ręcznie. Ogolnie soft chodzi fajnie, zobaczymy jak z bateria.

Edytowane przez kon1okrad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak u mnie tez tak jest. Dodatkowo teraz okazalo sie ze nie moge sterowac odtwarzaniem muzyki w sluchawkach bluetooth od nokii.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Witam rom nawet fajny tylko jest umnie problem gps na innych łapie prawie odrazu a tu wcale czasem na pare skund złapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar
    Wyszła wersja 5.0 z TouchWiz z SGS4 :) Zapraszam do pobierania :)

Rom przetestowany. 4.2.2 chodzi płynniej niż 4.2.1 Oczywiście zaraz po zainstalowaniu koniecznie trzeba odpalić a2ext za pomocą terminal emulatora. Standardowo nie przenoszę appdata na ext tylko dalvik-cashe i zdaje to egzamin. Przy testowym przeniesieniu również appdata zaczęło wsio świrować z niektórymi aplikacjami. Jest problem z możliwością wyboru dźwięku telefonu i powiadomień. Tylko wbudowane ogg i mp3. Nie działa również własny wybór lokalizacji (wyszukiwanie) w pogodzie. Tylko automatyczna za pomocą sieci i gps. Nawigacja nie przetestowana jeszcze (fon dostarczony do odświeżenia softu). Jeśli sie uda go przytrzymać postaram się to zrobić i zamieszczę info.

We wstępnym podsumowaniu TouchWiz na Bravo fajnie się prezentuje ale czy zostanie na nim to się jeszcze okaże. Osobiście jak do tej pory za najbardziej stabilny uważam MildWild 8 Stable ale to na andku 2.3.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Teraz testuję FerMody, Euroskanki (na GB ) ParanoidAndroid (na JB ). Jedyny rom na JB, na którym ten telefon sobie radzi.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem ten ROM u siebie wczoraj i dziś. Zdziwiłem się , że nikt do mnie nie dzwonił gdzie ja mogłem do każdego się dodzwonić i jak okazało się była to wina romu. Początkowo testowałem 4.1.2 , później 4.2.2 i fakt , że przyjemnie chodzi to jedno a drugi ze jest trochę błędów. Ekran blokady nie chciał się załączyć a próbowałem na milion ustawień. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co robić!!

Edytowane przez wertyuiop27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi