Skocz do zawartości
Deejeey

[CM10] Touchwiz 5 | Jelly Bean 4.1.2 - v4.0 Room Samsung Galaxy S III

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wchodze w tryb recowery pojawia się czerwony trójkąt! Co robić dalej?a:\\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem i mam szybkie pytania...

Fizyczny przycisk HOME nie działa ?

Co zrobić żeby ktoś mógł się do mnie dodzwonić ? :) Od razu włącza się poczta. Ale połączenie jest odnotowane. Tak jakby rom od razu odrzucał.

Po opuszczeniu paska z góry - nie działa przycisk szybkich ustawień - też tak macie ?

Gdy nacisnę przycisk zasilania - nie włącza się blokada ekranu. Mocno dziwne. W opcjach jest zaznaczona żeby odblokowanie było przesunięciem palcem.

Gdyby nie te usterki to ROM baaardzo szybki i fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

rom jak dla mnie super

tylko macie jakaś rade na ten dźwięk powiadomienia??

jest bardzo cichy

zresztą raz jest a raz go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Poszukaj apki LowSoundFixer i ją zainstaluj albo wrzuć do /system/app

Wysłano z HTC Desire za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm zainstalowałem i nie działa

ale to tylko ja mam taki problem ??

na xda widziałem ze inni też mają tylko nikt nie pisze o rozwiązaniu tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem... otóż zainstalowałem te 2 pierwsze pliki, pisało wszystko complete i ok. Ale jak włączam telefon to normalnie się włącza to nowe intro htc Desire, a później ekran podświetla się na ciemno-granatowo. Widać to że jest podświetlony a nie wyłączony, ale cały czs tak świeci już od kilkunastu minut i nie wiem co robić....Pomóżcie!!!!:oczy:

---------- Post dołączono o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

ok poradziłem sobie! rom w porządku ale dlaczego nie wszystko nie jest przetłumaczone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar
    Mam problem... otóż zainstalowałem te 2 pierwsze pliki, pisało wszystko complete i ok. Ale jak włączam telefon to normalnie się włącza to nowe intro htc Desire, a później ekran podświetla się na ciemno-granatowo. Widać to że jest podświetlony a nie wyłączony, ale cały czs tak świeci już od kilkunastu minut i nie wiem co robić....Pomóżcie!!!!:oczy:

---------- Post dołączono o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

ok poradziłem sobie! rom w porządku ale dlaczego nie wszystko nie jest przetłumaczone?

Ja nie widzę żadnego problemu. Może mówimy o innych ROMach? Po instalacji wszystko działa jak trzeba. Jedyna uwaga to taka by na pewno mieć kartę SD class 10 inaczej będzie mulić (sprawdzone).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak sprawuje się aparat i nagrywanie w tym romie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Aparat działa normalnie. Przy pierwszym uruchomieniu może się pojawić złe 'wstanie' softu aparatu, ale po zamknięciu i ponownym uruchomieniu już działał normalnie (sprawdzone na 2 urządzeniach i na jednym z nich się to pojawiło). Jeśli chodzi o kamerę, przyznaję że jej nie sprawdzałem. Mając jednak jeszcze 1 fona przez ten weekend mogłem sprawdzić działanie kamery. Niestety ale kamera klatkuje (640x480). Całkowicie nie nadaje się do użycia. Jest więc to samo co w poprzedniej wersji tego ROMu sprzed 5tki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi