Skocz do zawartości
cysi3k

Ciche wyjście AUX

Rekomendowane odpowiedzi

cysi3k

Czy u was również wyjście AUX jest tak cieche? Czy jest to podyktowane dbaniem o słuch userów Vu? Na słuchawkach jest jeszcze ok... w aucie jest jeszcze lepiej (pewnie dlatego że mam na tyle mocne nagłośnienie że nie przekroczam połowy głośności bo bym ogłuchł :E) ale jak podłączę do jakiejkolwiek stacjonarnej "wieży" to jest gorzej niż źle...

Zastanawiam się czy jest to podyktowane tym że trafiam na słabe zestawy Hi-Fi czy może na słuchawkach jest znośnie bo są douszne, w aucie bo jest dobre naglośnienie a ogółem jest cicho.

Jakie wasze odczucia?

PS. Miałem kiedyś Nokię N8 która (jako jeden z nielicznych na rynku) miała transmiter FM - brakuje mi tego w tym telefonie jak i w każdym innym który od tamtej pory miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Nie, nie wydaję Ci się. Niestety, rzeczywiście tak jest, VU jest raczej cichy, na przeciętnych zestawach :/ Ale w sumie to chyba większość Androidów, bo z P500 miałem podobnie i ogólnie dosyć często się z tym spotykam, że gdy ktoś podłączy inny sprzęt grający to wszystko jest git majonez i muzyka gra wystarczająco głośno. Szkoda, bo sam niedawno zrobiłem sobie Boomboxa z akumulatorem i jakby dawał mocniej, to byłoby za********e. A tak to, w PowerAmp dając prawy suwak na maxie, nadal jest ciszej niż w innych odtwarzach/telefonach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to nasz lg vu jest cichy jak telefony 5 lat temu mam do porownania z xperia Z to poprostu naszego nie slychac w tym samym samochodzie. Jest to niedopracowane albo juz tak LG ma;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi