Skocz do zawartości
bobgadget

irytujące przerwy w odsłuchu muzyki na słuchawkach bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

witam i jak w temacie,czy miał ktoś podobne problemy?? Mam na myśli krótkie przerwy podczas odtwarzania utworu,jedna,czasem dwie i nie na wszystkich utworach a mam ich na karcie ponad 1500.

Jak dotąd to eksperymentuję,pierwszą rzeczą jaką zrobiłem był factory reset,potem zgrałem parę na starą kartę ,też bez poprawy,teraz mając włączony bluetooth wyłączam wifi i jak dotąd spokój ale czasami było parę dni spokoju a potem znowu....

Czy ktoś z kolegów boryka się z podobnym problemem??

pozdrawiam!!

słuchawki których używam to SE HBH IS 800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka sytuacja występuje gdy sygnał bluetooth jest zakłócany. Zdarzać to się może często, i niestety nie za wiele można poradzić. Wiem bo już w kilku telefonach używałem słuchawek bluetooth stereo do słuchania muzyki, i niestety takie są uroki bezprzewodowych słuchawek. Można to częściowo wyeliminować stosując słuchawki wyższej klasy, które maja systemy częściowo to niwelujące, ale w 100% tego się nie wyeliminuje. Mam teraz słuchawki Platronics Back Beat 903 i nawet na nich czasem się to zdarza, wprawdzie rzadko, ale jednak. Używałem ich wcześniej z innymi telefonami, i było podobnie. Pewnym wyjściem jest trzymanie telefonu jak najbliżej odbiornika słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim przypadku życie przyniosło rozwiązanie..... po wyłączeniu wifi chodzi bez problemów,ktoś powie,nie widzę związku bo to przecież inna częstotliwość,ale jednak coś w tym jest.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip

Bluetooth i Wifi (zazwyczaj) chodzą na 2,4GHz.

Podobnie z myszkami na BT jest. Jak jest duży transfer, to można też zaobserwować "pływający" kursor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi