Skocz do zawartości
XUL

Folia na wyświetlaczu Swifta

Rekomendowane odpowiedzi

XUL

Czy po zdjęciu folii z wyświetlacza zyska on znacząco na czułości i precyzyjności podczas dotyku? Kawałek w rogu zaczął mi odstawać i zastanawiam się czy z niej nie zrezygnować i ją zdjąć. Z drugiej strony boję się o porysowanie wyświetlacza, ale myślę, że jego powierzchnia (w dzisiejszych czasach), powinna być na tyle solidna, by nie rysować się od lekkiego drapania paznokciem. Telefonu nie noszę w kieszeni z żadnymi innymi przedmiotami i nigdy nie kładę go na stole wyświetlaczem do dołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz dawno sciagnalem ta folie i nie widze roznicy. Troche moze bardziej moze sie porysowac powierzchnia ale juz ktorys miesiac nie mam folii i wiekszych rys nie widze

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ta folia ci sie odkleja to mozesz kupic nowa albo futerał z tym przezroczystym na ekran, wiem ze sa takie dla lg swift.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XUL

Chciałem tylko dowiedzieć się czy czułość i precyzyjność ekranu dotykowego wzrośnie po zdjęciu folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karid

A używa ktoś może folie poliwęglanowe na naszym GT540? Mowa tutaj o tych egzemplarzach z Allegro, średnio po 10 PLN za parę (przód + tył). Pytam własnie dlatego, że taka folia jest znacznie grubsza od tej, którą daje producent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Whoa

Używałem do końca poprzedniego tygodnia poliwęglanu, teraz Anti-Glare, które mogę z całym przekonaniem polecić ;) Jeśli chodzi o czułość dotyku to nie odczułem żadnej różnicy, ba, na Anti-Glare jest nawet łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karid
    Używałem do końca poprzedniego tygodnia poliwęglanu, teraz Anti-Glare, które mogę z całym przekonaniem polecić ;) Jeśli chodzi o czułość dotyku to nie odczułem żadnej różnicy, ba, na Anti-Glare jest nawet łatwiej ;)

Jest jakaś różnica między tymi foliami jakaś jeszcze? Oczywiście prócz tego, że Anti-Glare zmniejsza połysk wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Whoa

Poliwęglanowa jest bardziej przejrzysta, ale idzie się przyzwyczaić do Anti-Glare, po prostu więcej czasu spędzam w terenie, a folia świetnie się spisuje zmniejszając odbicie światła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi