Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
szymel00

[Baseband GSM] Zmiana Basebandu na LG L7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo prosze o pomoc. Wgrałem 3 romy z xda i na żadnym nie widzi karty sim. Romy jakie wgrywałem to:

-CyanHacker

-LiquidSmooth

-CrystalPA

Bardzo prosze pomóżcie, jak to naprawić lub jak przywrócić oryginalny system jeśli wtedy będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanus

Między innymi w temacie http://forum.android.com.pl/f759/rom-4-4-4-lg-p705-p700-e610-mahdi-rom-2-8-team-optima-467361/

masz linki do forum z baseband od Szymela na forum xda [RADIO] Change baseband for LG L7 | LG Optimus L3, L5, L7 | XDA Forums

lub na naszym http://forum.android.com.pl/f759/baseband-gsm-zmiana-basebandu-na-lg-l7-291139/

Na Kit Kat to wszystkie które instalowałeś należy wgrać przez CWM baseband w wersji v20

czyli przechodzimy do recovery i wgrywamy ściągnięty wcześniej na kartę sd ext lub wewnętrzną odpowiedni baseband.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ponieważ wgrałem tego basebanda X20e dla Polski na SlimBean 3.1.0, zrobiłem wipe dalvik cache i wipe cache, uruchomiłem i nadal to samo. Brak sieci i nawet nie da rady wyszukać :/ Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

sprobuj innej wersji np v20d

Edytowane przez bart00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi