Skocz do zawartości
wojtas0710

Podręcznik na start programowania

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie stosowniejsze byłoby "Szkółka programowania"/"Początki programowania" itp.

Co do terminów sportowych - często trenerzy czy instruktorzy używają dziwnych określeń, ale to tylko taki specyficzny język, zwykle humorystyczny. Zresztą umiejętności sportowca łatwo zweryfikować, a tu co niektórzy wpisują pytanie do internetu, podają kilka losowych linków dodają kilka wielosylabowych wyrazów (względnie niezrozumiałych skrótów) , które wydają im się genialne, a reszta to bluzgi.

Inna sprawa to jak określić stopień zaawansowania osoby piszącej posty? Rozpiętość wiekowa na samym forum to pewno około 20 lat.

Edytowane przez PiotrS0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a tu co niektórzy wpisują pytanie do internetu, podają kilka losowych linków dodają kilka wielosylabowych wyrazów (względnie niezrozumiałych skrótów) , które wydają im się genialne

nie wiem w czym tu problem. jeśli linki są pomocne to super, a jeśli nie, to ten je dodający tym samym się autoośmiesza. podobnie z tymi "niezrozumiałymi wielosylabowymi wyrazami", cokolwiek przez to rozumiesz.

a reszta to bluzgi.

jakiś cytacik? bo ja nie zauważyłem

Inna sprawa to jak określić stopień zaawansowania osoby piszącej posty?

ale po co?

jeśli już to komuś potrzebne, to w jakiś tam sposób (oczywiście nie zawsze to tak działa) nowa osoba może to sobie zweryfikować poprzez staż, stopień pełnienia obowiązków na forum, ilość postów, liczbę piw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alek666

Dałem propozycję zmiany nazwy, ponieważ ta wydaje mi się nieodpowiednia. Natomiast Ty nie podajesz argumentu odnoszącego się do tematu, tyko starasz się podważyć moją wiarygodność (wyrywasz zdania z kontekstu, następnie dodajesz własną interpretację zupełnie nie zwracając uwagi na temat). Pomoże to komuś w nauce programowania?

Edytowane przez PiotrS0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi