Skocz do zawartości
jgmagic

Po wgraniu nowego softa dziwny objaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam motorola mb525 czyli defy - chciałem wgrać softa z polskim językiem wgrałem ten pJRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTCEE_P016_A016_HWp3_Service1FF.sbf - przez rsd 5.6 lite poszło beż żadnych problemów ale gdy dochodzi do konfiguracji zmiany języka i pojawia się ludzik android telefon włącza blokadę i nie darady nic zrobić - tylko wykonać numer alarmowy oraz wyłączyć telefon .

Może ktoś miał ten problem lub zna rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że masz simlock. Opisywana przez Ciebie sytuacja kiedyś mi się zdarzyła. Wyjmij kartę sim i spróbuj włączyć telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapomniałem dodać - telefon przed wgraniem był bez simlocka tylko nie miał polaka po wgraniu uruchamiałem bez karty sim lub z kartą oraz robiłem wipe 2 razy - wgrywałem innego softa z t-mobile i dalej to samo przy konfiguracji blokuje ekran

---------- Post dołączono o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

ok sam rozwiązałem temat - oto co zrobiłem - zaniżyłem softa rsd oczywiście system się wgrał tylko że telefon się uwalił - został w trybie download czyli czarny ekran i biała dioda - wgrałem spowrotem nowego softa i zrobiłem wipe 2 razy po tym telefonik lata - proponuje zamknąć temat - :hurra:

zainteresowanym chciałbym podziękować - pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxax[/warnz]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x