Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

busaba

@up

Pewnie masz jakąś darmową aplikację zainstalowaną, która wysyła Ci reklamy.

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydajność w grach jest bardzo dziwna, niby wydaje się że płynniej i ogólnie bardziej opływowo wszystko jest, jednak ciągle jakieś małe lagi się w każdej grze pojawiają. Płynność ui jest bardzo dobra, gier niestety wg mnie gorsza niż na ics- np doodle jump sie przycina, a thps2 na fpse działa tak samo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diuk

No cóż, przy tak kiepskim układzie graficznym nawet jb niewiele zdziała. Zważywszy na brak zmiany kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, nieprawdopodobnie duża różnica w płynności gier i płynności Google chrome przy bardziej rozbudowanych stronach! Jest do tego stopnia duża, że Modern Combat 4 działa płynniej niż Modern Combat 3 na ICS.

Co do szybkości samego systemu to jest lekka poprawa, ale niezbyt duża.

Oprócz tego system jest dużo stabilniejszy, a zarządzanie energią sprawiło, że telefon wytrzymuje prawie 2x dłużej dłużej bez ładowania. Nie wspominam już o tym, że nowy Walkman i launcher są dużo ładniejsze i wygodniejsze w obsłudze.

Naprawdę warto było czekać :D

Wytapane z Xperii P

Edytowane przez Maciek602

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrajcie sobie rom przy pomocy flashtool. Nie potrzeba żadnego rootowania ani innych cudów po prostu podpinasz telefon, odpalasz program i wgrywasz rom ;) a instrukcja w tym temacie http://forum.android.com.pl/f645/oficjalny-ics-4-0-4-dla-sony-xperia-p-z-pliku-ftf-aktualizacja-08-01-2013-a-203538/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lesterr
    Notatka od Moderatora: kamileoo92
    wykrzyk.png Nie piszemy tutaj o aktualizacjach po przez OTA czy za pomocą programu PCC! Piszemy tutaj o zmianach, odczuciach, problemach związanymi z nowym oprogramowaniem jakim jest JB. Każdy następny post, który będzie nie na temat będzie usuwany, a autorzy "nagradzani"pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Po 2 dniach użytkowania mam kolejne spostrzeżenia:

- tryb słabej baterii który wyłączył mi dosłownie wszystko jak bateria spadła poniżej 30%- fajna rzecz

- czas pracy na baterii jest dłuższy niż na ics

- lepsze działanie przeglądarek internetowych

- gry zdają się być plynniejsze;)

Na razie tyle.

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płynność animacji się poprawiła, zmiany wizualne w interfejsie, motywy fajniej wyglądają, bateria niknie w oczach (telefon ma wyjętą kartę sim, więc jest nie zalogowany do sieci, strach pomyśleć jak szybko będzie uciekać w trybie 3g...), ładniejsza ikonka wiadomości, zegarek binarny w widżetach, tryb stamina w ustawieniach. Reszta znana z modów dostępnych na forum :)

Brakuje small apps.

Edytowane przez stahura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy są jakieś istotne różnice między romem dla centralnej europy, a tym który był wrzucony jako pierwszy (jakiś azjatcyki) ?

Bo to ścinanie w doodle jump mnie wnerwia :P Wydajność jak mówiłem jest bardzo dziwna- MC3 działa doskonale, a Asphalt 7 to pokaz slajdów, GTA III nie działa tak płynnie na tych samych ustawieniach co na ICS. Ogólnie mam mieszane uczucia. Wygląda wg mnie to tak jakby procesor/gpu w pewnym momencie zmieniało na chwilę taktowanie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z różnic które zauważyłem to w tym który był pierwszy na xda było brak oszczędności w sms i dodane jakieś tam appki. tak to żadnych różnic nie zauważyłem.

ale wg mnie ten pierszy co sie pojawił działał mniej płynnie niż central europe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi