Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

zuforr

Wie ktoś kiedy będzie oficjalny do t-mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Na pewno nie w Maju coś mi się tak zdaje:) Nie spamujcie tu pytaniami, to jest temat do opinii.

Jestem zaskoczony jeszcze bardziej baterią- 3,5h godziny działania wyświetlacza i 46% baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż dziwne że nikt nie napisał o nowej, bardzo ładnej aplikacji radia :) Naprawdę bardzo mi się podoba :E

Gry chodzą płynnie. Nie wiem czy to wina ROMu czy aplikacji ale zaczyna brakować RAMu. Wolne mam 325MB ale po wejściu w wymagającą grę np. Dungeon Hunter 4, pograniu kilkudziesięciu minut i wyjściu z niej launcher wczytuje mi się od nowa. Na szczęście wczytuje się szybko. W RR3 tego problemu nie zaobserwowałem. Chyba pasuje za jakieś pół roku wymienić fona na coś z 2GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezwykłe jest to iż bateria o wiele więcej trzyma niż dotąd. Wczoraj bawiąc się na wieczór jakieś 2h zeszło mi tylko 25% baterii. A wcześniej schłodziło mi nawet do 50%-40%. A poza tym przez noc nie zeszedł ani jeden procent baterii. Dla mnie szok ten Jelly Bean :) Pełen podziw i mogę sobie pogratulować, że nie czekałem aż T-mobila wyda go tylko sam sobie go wgrałem co polecam każdemu!!! nie ma na co czekać. XP na tym jelly bean to poezja.

Plusy:

+++ trzymanie baterii

+ wygląd walkmana + radia (nowe wizualizacje)

+nowy screen lock

+nowe motywy

+tryb stamina mode

+lepsze opcje układania aplikacji w menu

+ korektor ulepszania dźwięku

+nowa belka powiadomień

Minusy:

-Aktualnie brak...

P.S. Wie ktoś może lub ma ten problem, że po kilkukrotnym wybudzeniu/zablokowaniu telefonu znika napis na ekranie blokady: Przeciągnij w górę lub w dół aby odblokować.

Można temu jakoś zaradzić. Chcę aby zawsze był ten napis.

Edytowane przez krzakol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Jestem zaskoczony. Na ics ciężko było osiągnąć taki wynik pracy wyświetlacza;)

Wysłane z mojego LT22i

post-165472-14255723094721_thumb.jpg

post-165472-14255723095032_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrKaka

Jeżeli włącze funkcję "Wi-Fi zależne od lokalizacji" oraz tryb oszczędzania energii to czy poniżej 30% baterii Wi-Fi zostanie wyłączone? I jakie są różnice między Staminą a trybem oszczędzania energii?

PS. Po aktualizacji z ICS'a do JB, menedżer Astro FM nie otwiera plików z sieci domowej (error: no such file or directory), natomiast na ICS'ie ta funkcja działała. Jakieś pomysły co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Wyłączy się Wi-Fi ale możesz to zmienić zmieniając ustawienia trybu słabej baterii

Wysłane z mojego LT22i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam kilka pytań odnośnie możliwości wgrania najnowszego softu z tego tematu. Posiadam brandowanego ICS z Plusa czy w moim przypadku wystarczy tylko wgrać JB z linku na początku tego tematu. Czy po aktualizacji przez flashtoola będzie możliwość przyszłych aktualizacji przez PCC?. Ostatnie pytanko czy mogę wykonac backup tylko kontaktów przez PCC i po aktualizacji flahtoolem Z góry dziękuje za dopowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kryman

Jeśli przed flashowaniem odznaczysz "Wipe Data" to nic Ci nie zniknie. Ja tak zrobiłem i wszystko jest po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja doszukałem się wad mianowicie brakuje ustawień do autosynchronizacji aplikacji w ics były w widgecie narzędzi a tu nawet w ustawieniach brak trzeba kombinować z kreatorem

Kolejny to pisząc ( właśnie teraz) i chcąc dopisać coś np przed nawiasem zawiesza mi się na sekunde lupa irytujące...

A trzeci to że nie przetłumaczone zostało polecenie "throw" - czyli odtwórz na urządzeniu

I ciekawe czy google now kiedyś stanie na nogi w tym kraju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi