Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z GPS. Telefon łapał mi sygnał ok. 10 min. Wcześniej to było max. 30s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E no bez przesady z tym GPS, u mnie dziś w pochmurnej pogodzie złapał w ok 20 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie juz na ics'ie lapal kilkanascie minut, dlatego zapomnialem juz o tej funkcji:-P

Ja zauwazylem, ze na JB nie da sie ustawic sieci na sztywno. Ustawiam recznie na orange a i tak skacze po wszystkich dostepnych sieciach.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DejwiT

Dziwne, bo ja nie zauważyłem kompletnie żadnej różnicy w żywotności baterii, a nawet może ciut krócej mi trzyma. Mam ofc włączone stamina mode, tyle, że WhiteMagic w trybie jasnym i HSDPA włączone. Launcher nie jest wciąż płynny jak np. w SGS2, zdarzają sie mikrolagi przy przechodzeniu pulpitów, czy włączając menu aplikacji. Czekam na roota dla zablokowanych bootloaderów i instaluje na czysto z wipe data, może coś sie poprawi. Wcześniej nie mogę, bo mi znikną sejwy do Hill Climb Racing ;) A GTA3 chodzi mi zaczej tak samo jak na ICSie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś instalowałem jestem zadowolony robiłem wszystko jak w poradzie i śmiga telefon mam z t-mobile nic nie trzeba kombinować z jakimiś rootami polecam!;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie, teraz przy otrzymywaniu wiadomości sms i włączonym dźwięku telefon wibruje, a wcześniej na ics'ie tego nie było, też tak macie? Jeżeli wyłączę powiadomienia wibracjami w ustawieniach wiadomości to wtedy w ogóle telefon nie wibruje, nawet przy wyłączonych dźwiękach (dlatego w icsie miałem to włączone i wszystko działało jak trzeba).

I czy na ekranie blokady jak macie nieodebrane połączenie albo smsa coś się wyświetla bo u mnie nie (jedynie na pasku powiadomień), a na ics się wyświetlało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DejwiT
    dziś instalowałem jestem zadowolony robiłem wszystko jak w poradzie i śmiga telefon mam z t-mobile nic nie trzeba kombinować z jakimiś rootami polecam!;)

Nie jakimiś rootami, bo root jest potrzebny, żeby przywrócić dane aplikacji. Nie mam zamiaru grać od nowa. Tylko to mnie powstrzymuje przed czystą instalacją. Swoją drogą ktoś zauważył różnicę między instalacją bez wipe data a z wipe? Oczywiście chodzi mi o szybkość telefonu bądź różnicę w żywotności baterii (pewnie resetuje też wtedy statystyki baterii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak nie we wszystkich grach jest tak pięknie jak w Modern Combat 4. Fruit Ninja muli tak, że ciężko grać, na icsie działało bez najmniejszego laga . :(

Wytapane z Xperii P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Jak jest z tym trybem Stamina, działa to u Was? U mnie pomimo włączonego trybu, better battery stats pokazuje, że telefon jest w trybie deep sleep zaledwie przez 40-50% czasu przy wyłączonym ekranie. Dodatkowo nie zauważyłem żeby wifi lub sieć komórkowa były wyłączane przy gaszeniu ekranu. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi deep sleep pokazuje 88% ale telefon działa na baterii od jakichś 3 godzin bo ładowalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi