Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowany bez najmniejszych problemów. Na razie nie przeprowadziłem jeszcze żadnych konkretnych testów, ale wydaje mi się jakby troszkę płynniej i szybciej pracował. No i wygląd na plus oczywiście. Ciekawy jestem jak z tym GPS-em - czy faktycznie szybciej łapie. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Was działa odtwarzanie filmów? Bo u mnie średnio. Film działa płynnie ale długo się ładuje ( ok 20 sekund) . Na ics tego nie było, to raczej wina softu czy nowej aplikacji do filmów? Ew wie ktoś czy da się znaleźć starą aplikacje 'filmy'?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lesterr
    Nie wprowadzam nikogo w błąd. U mnie bez właczenia trybu debugowania nie ruszyła aktualizacja, ciągle jakiś błąd wyskakiwał lub odłączało xperie. Włączyłem debugowanie i poszło od razu.

Dziwne ;) bo ja sprawdzalem teraz i dziala bez wlaczonego debugowania ;) moze ty masz tylko taki problem :E

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Filmy działają lepiej niż na ics nawet jak dla mnie;)

Wysłane z mojego LT22i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziwne ;) bo ja sprawdzalem teraz i dziala bez wlaczonego debugowania ;) moze ty masz tylko taki problem :E

Mozliwe, ale próbując ciągle kazało mi odpiąć kabel wyłączyć telefon i wejść w tryb flashmode, po czym za chwile wyskakiwał error i tak w kółko, włączyłem debugowanie usb, wyłączyłem telefon, wszedłem w flashmode i od razu ruszyło. Także jakby ktoś miał problem niech spróbuje z debugowaniem usb. - Robione na systemie xp professional sp3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DejwiT
    Jak u Was działa odtwarzanie filmów? Bo u mnie średnio. Film działa płynnie ale długo się ładuje ( ok 20 sekund) . Na ics tego nie było, to raczej wina softu czy nowej aplikacji do filmów? Ew wie ktoś czy da się znaleźć starą aplikacje 'filmy'?

Filmy w HD ładują sie w mgnieniu oka na fabrycznym playerze, także coś nie tak u Ciebie. Polecam MX Player do użytku na codzień, przy okazji sprawdzisz, czy tam też sie będą Ci długo ładowały.

Co do ustawień w Walkmanie. Clear Phase to totalna porażka, nie polepsza a pogarsza jakość muzyki przez głośnik, dźwięk jest mniej czysty. xLoud nie polecam, gdyż wydaje sie, jakby już operowało to ustawienie na wyższej mocy niż głośnik jest w stanie oddać, przez co przy wyższych głośnościach robią sie przesterowania, dlatego do muzyki przez głośnik ClearAudio+ się nie nadaje. Jeśli chodzi o słuchawki to już rzecz gustu. Kto lubi naturalny dźwięk bez dsp i innych upiększaczy to ta opcja jest dla niego zbędna, ale jeśli ktoś lubi takie rzeczy to efekt da się podobać ;)

Ja osobiście zacznie bardziej wolę sobie ustawić ręcznie dźwięk przestrzenny "studio" i ręcznie equalizer, wtedy nie jest tak płasko jak na ClearAudio+. Bo co to za ustawienie, które narzuca mi dane ustawienie equalizera, przecież nie wie jakiej muzyki słucham. Generalnie chłopaki chcieli dobrze, ale mnie nie urzekły te nowe opcje. Może jestem za bardzo Pro jeśli chodzi o dźwięk...

Edytowane przez DejwiT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie co do Clear Phase - pogarsza jakosc.

Macie moze jakis pomysl o co chodzi z tymi polaczeniami? Gdy ktorys kontakt wybieram to musze chwile odczekac zanim sie wlaczy, a po zakonczeniu rozmowy sam jeszcze raz wybiera ten sam numer...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DejwiT

Spróbuj jeszcze raz wgrać system, może coś nie tak poszło, bo to nie jest normalne. Jest jeden fail, który był także na ICSie, w ostatnich połączeniach. Tak, tam cięło niemiłosiernie podczas przewijania listy i tutaj jest to samo, nie podoba mi się to.

Także nadzieje wielkie pokładałem w JB jeśli chodzi o dane aplikacji. Myślałem, że już dadzą użytkownikowi możliwość wyboru gdzie mają być umieszczane. W pamięci telefonu się kisi i marnuje 1GB miejsca a system wali wszystkie dane aplikacji na wewnętrzną, już nie mówiąc o innych śmieciach. O zgrozo, mam 40 folderów na wewnętrznej pamięci z czego tylko parę jest przeze mnie utworzonych.

Także jest coś u mnie nie tak w systemowym mierniku pamięci, "różnych" mam wg niego ponad 8GB co jest bzdurą, bo policzył tam wszystko razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laston

Też Wam się wywala stockowa aplikacja 'Filmy' przy korzystaniu z DLNA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jedno krótkie pytanie, bo chyba nigdzie o tym nie wspominacie (a ja strasznie zielony jestem - wybaczcie). Czy da się wgrać ten soft na androida 2.3.7 gingerbread w mojej xperii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi