Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wydajność w grach ekhem nie istnieje :/ GTA III na stock isc działa płynnie na max detalach 100% rozdzielczość i rysowanie 45%. Na jb jest w takiej samej konfiguracji średnio grywalne (+/- 20 fps). Asphalt 7- jb względem stock ics to pokaz slajdów. Poza tym wyniki w antutu- czysty system nie może przekroczyć u mnie 6200 punktów- raz ram jest słaby, raz procesor. Wygląda na to że niestety sony nei przyłożyło się :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowaczq wy przynajmniej macie nową nakładke,gdzie w xperii j jest stara... to dopiero pierwszy 4.1 będą poprawki więc trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się dograć small apps ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowaczq wy przynajmniej macie nową nakładke,gdzie w xperii j jest stara... to dopiero pierwszy 4.1 będą poprawki więc trzeba czekać.

No i co z tego, że nakładka jest stara. Zauważ, że Twoja Jtka dostała kernela 3.4 a Xperia P nie wiadomo dlaczego została na starym kernelu.

Small apps na Xperii P raczej nie będzie, bo z tego co widzę SONY uznało, że takie rzeczy tylko na ekranach powyżej 4 cali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lesterr
    Da radę zainstalować soft z pierwszego linka bez większego kombinowania

Tak , bez problemu wgrasz oprogramowanie z pierwszego linka przez flashtool :)

---------- Post dołączono o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Jak coś jest możliwość zrobienia już roota, ale tylko dla odblokowanego bootloader-a.

Ale większość raczej ma zablokowany bootloader :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie nie ma buga z kamerą :D A co do prędkości dzialania to widze lekka poprawe co do ics ale staniki nie lataja... Nowy walkman dziala plynniej, kamera duuużo szybciej sie uruchamia no i nowy lock screen :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem superusera i wywaliłem około 50 niepotrzebnych apek no i dopiero zobaczyłem różnicę. na moje oko jest szybciej i w sumie gładko tylko te białe wiadomości i dialer... ni w .... ni w oko :PP aa oczywiście dialer dalej muli jak w ics. rewelacji się nie spodziewałem. ważne że jest już podstawka to cm10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaktualizowałem telefon trochę się pobawiłem, zobaczyłem trochę fajnych rzeczy ( nowy lock screen i pasek powiadomień ) , kilka mniej fajnych ( źle działający clear phase , nic nowego w aplikacji aparatu, 'zakopany' w ustawieniach equalizer ) i do tych drobnostek dołączył szybko problem którego nie mogłem zdzierżyć... LAGI małe bo małe ale wciąż LAGI . Zawiedziony project butter zaczynałem myśleć o downgrade do ics gdy nagle BANG ! Odkrycie! Obrót sprawy o 180 stopni. System stał się super płynny , piękny. Co właściwie się stało ? Otóż bawiąc się ustawieniami doszedłem do ' opcji programistycznych ' gdzie włączyłem animacje ' skala animacji okna 1x' tak samo ' skala animacji przejścia 1x ' i ' skala długości animacji 1x ' . Na koniec odhaczyłem jeszcze dwie opcje a mianowicie ' wyłącz nakładki HW ' i najważniejsze ' wymuś renderowanie na GPU ' po takim zabiegu jelly bean jest po prostu niebo lepszy ( przynajmniej UI ) niż isc no i ZERO lagów spowolnień i przycięć + otwarcie jakiejkolwiek animacji ma bardzo przyjemną dla oka animację .

Spróbujcie i dajcie znać czy zmiany coś pomogły :)

---------- Post dołączono o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

jelly bean plusy i minusy

plusy

+ płynność po ww zmianach

+ fajny pasek powiadomień

+ ładny lockscreen

+ stamina mode

+ szybkość UI

+ nowe powiadomienia

minusy

- źle działający clean phase

- brzydsza karta z ostatnio używanymi aplikacjami

- brak small apps

i póki co to by było tyle z mojej strony, ogólnie system na plus +

Edytowane przez toster jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie clean phase a Clear Phase ;)

Może ktoś pokazać screen z korektora od Walkmana i ustawieniami jego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo

post-58308-14255722894412_thumb.png

post-58308-14255722894737_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi