Skocz do zawartości
Lesterr

Oficjalny Jelly Bean LT22i_62A1100 Xperia P Central Europe (13.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Lesterr

Ja nie zauważyłem zmian. A liczyłeś na coś ''ooo ale super''?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem wzrost wydajności baterii. Wcześniej po 8 h słuchania muzyki w pracy miałem ok 40% bateri a dziś 74%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam branding T-Debile, jeśli wgram to oprogramowanie stracę gwarancję, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawi

Była tu kiedyś o tym mowa i z tego co pamiętam nie traci się gwarancji z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mojej xperii miałem 2 systemy jeden ten "pierwszy" i ten Europejski ... Powiem wam, że ten Europejski strasznie muli! Niema porównania z tym "pierwszym". Wróciłem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może już sie ktoś wypowiedzieć na temat Stamina Mode? Daje to radę jakoś?

Btw Google Now powinno się aktywować pacnąć i trzymać home a następnie przeciągnąć palcem na "google" (tutaj będzie ciężko bo przyciski nie są software)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem oba systemy i wg mnie tamten był bardziej mulowaty niż ten z central europe.

Kolejna rzecz na plus dla nowego softu!

W końcu Xperia sama nie zmienia sobie dzwonków które były przyporzatkowane do kontaktów. A na animowane tapecie zmienna wiązka światła nie ma lagow i śmiga aż miło! ;-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Google Now wchodzi się przez przytrzymania klawisza menu, gdy jest się w pulpicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa tak na SXP ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję CentralEurope. Ja zauważyłem ogromną różnicę. Telefon jest nieco sprawniejszy, choć przy ICS był już szybki.

Aby masełko działało poprawnie (wg mnie) trzeba wejść w opcje programistyczne i zaznaczyć tam opcje. Popróbować i każdy znajdzie coś dla siebie dobrego. Aktualnie mam tylko uruchomione "wymuś renderowanie na GPU", a animacje po 1x.

Batery Stamina - coś podobnego, o tych samych zasadach działania miałem w ICS.

Tryb słabej baterii - kozak. Uruchamia się automatycznie przy 30% bat, ale można go aktywować ręcznie. Potrafi samoczynnie wyłączyć praktycznie wszystko co jest prądożerne i zbędne w niektórych momentach. Sam się o tym dziś przekonałem, przy uruchomionym "SportTrakerze" i włączonym module GPS... Program zapisał jedynie kilometr trasy... :D akurat podczas rozmowy przez telefon, a następny kawałek gdy dojeżdżałem do domu i chciałem wyłączyć muzykę.

ClearAudio + działa wyśmienicie - na seryjnych słuchawkach, przy 320kbps, basy były jeszcze czystsze, jeszcze wyraźniejsze, a słyszalność wokalu jeszcze lepsza - przy poprzednim stockowym odtwarzaczu byłem bardzo zadowolony, teraz jestem zachwycony.

Jeśli z kwestią masełka wprowadzam kogoś w błąd, bo ono np. jest aktywowane automatycznie, to proszę moderatora o sprostowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi