Skocz do zawartości
szymel00

CM10 - Avatar ROM extreme

Rekomendowane odpowiedzi

ldawid

... qrcze :orany: ledwie zdążyłem zainstalować pierwowzór, a tu już aktualizacja :hurra: Pierwsze wydanie chodzi ładnie, od rana jeden samoczynny restart. Planista we/wy od samego początku ustawiony na NOOP. Nie było problemów przy instalacji. Wynik AnTuTu Benchmark nie jest powalający, coś trzeba by :facepalm1:. No wypada sprawdzić najnowsze wydanie ;)

Pifko w załączniku ... pozdrawiam

---------- Post dołączono o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Specjalnie dla kolegi "Tyranka"

Zbudowany na podstawie ostatniego builda Cyanogenmoda cm-10-20130423-NIGHTLY-p700.zip,

©

Nie wiem co, ale Wymodziłeś tak, że w końcu mój głośnomówiący w aucie, zobaczyłem moje kontakty z fona. Poprzednie CM-y miały z tym kłopot. Pozatem, drugi i trzeci samodzielny restart systemu.

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szymel00, a moze zrobiłbyś ten rom na bazie ostatniego działającego bez restartów CMa i dopóki nie wyeliminują przyczyny tych zgonów rozwijać swój rom na czymś co działa dobrze.

Zawsze tez mogą być dwie wersje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja potrzebuję przerobionego CM'a żeby nie było błędu "status 7", usunięcie linki nie wchodzi w gre bo potem nie czyta mi tego .zip w recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcesz najnowszego to zaraz przerobie i wrzuce a jak chcesz sprawdzic czy nie bedzie ci wyskakiwac ten bład to na probe wgraj tego https://www.dropbox.com/s/thhiqmxz62l5kwt/cm-10-20130407-NIGHTLY-p700.zip

---------- Post dołączono o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

moze nie czyta bo jest źle spakowany sprawdz tego co podalem linka jak bedzie dzialac to wrzuce najnowszego a tak informacyjnie o ile pamietam to ta wersja z 7.04.2013 dzialala dobrze i bez restartów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działą, dzięki.

Jakby ktoś mógł mi jeszcze powiedzieć -

Jak wgrywam kernela to tak samo jak CM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    A ja potrzebuję przerobionego CM'a żeby nie było błędu "status 7", usunięcie linki nie wchodzi w gre bo potem nie czyta mi tego .zip w recovery.

Wgraj recovery 6.0.3.1

---------- Post dołączono o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

szymel00, a moze zrobiłbyś ten rom na bazie ostatniego działającego bez restartów CMa i dopóki nie wyeliminują przyczyny tych zgonów rozwijać swój rom na czymś co działa dobrze.

Zawsze tez mogą być dwie wersje

Postaram się zrobić na innej wersji tylko mi podaj która działała dobrze bo głównie na V20a i poźniej V20b działałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Rozumiem ze instalacja jądra z oc była mozliwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi