Skocz do zawartości
szymel00

CM10 - Avatar ROM extreme

Rekomendowane odpowiedzi

CM10 extreme by szymel - beta 1

gapps-jb-20121011-signed

co mogę teraz dograć bo sie zgubiłem to Avatar ROM extreme - beta 2.zip ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    denios

Aha ;) super!

---------- Post dołączono o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Wgralem avatar i avatar beta 2 wszystko ok ale nie moge stworzyc konta google. Poprzednie sie usunelo, market nie dziala bo sie wylacza, prze yt tez nie idzie sie zalogowac ;/ help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    CM10 extreme by szymel - beta 1

gapps-jb-20121011-signed

co mogę teraz dograć bo sie zgubiłem to Avatar ROM extreme - beta 2.zip ??

Wgraj avatar ROM extreme beta 2 i pliki naprawy z poprzedniego postu poźniej market ten co w instrukcji w pierwszym poscie. projekt butter nie wgrywaj jest w nim błąd musze najpierw naprawić może w kolejnym buildzie go wrzuce po naprawie a narazie w antutu 4200 do 4300 pkt miałem żadnych restarów swap działa dobrze ramu nie brakuje

---------- Post dołączono o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Wgraj market z pierwszego postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie musiałem wgrywać tego marketu, dodam że zrobiłem wszystkie resety.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    denios

Tez nie musialem;)

---------- Post dołączono o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Mialem project butter i szymel powiedzial zeby zainstalowac spowrotem avatar beta1 a potem beta2 bez zadnych wipe. Wszystko cacy youtube dziala, ale nie mam konta google przez co nie moge uzywac marketu, youtuba(subskrybcje), a gdy klikne utworz konto to nic sie nie dziele i ekran ucieka lekko w gore.

Taka uwaga dla tych ktorzy chca cofnac z buttera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Mam nadzieje że innym zainteresowanym też uda się wgrać bez problemu mój soft wystarczy poczytać instrukcję chociaż troche zagmatwana jest ale jak coś to pytać. ;)

---------- Post dołączono o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Tez nie musialem;)

---------- Post dołączono o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Mialem project butter i szymel powiedzial zeby zainstalowac spowrotem avatar beta1 a potem beta2 bez zadnych wipe. Wszystko cacy youtube dziala, ale nie mam konta google przez co nie moge uzywac marketu, youtuba(subskrybcje), a gdy klikne utworz konto to nic sie nie dziele i ekran ucieka lekko w gore.

Taka uwaga dla tych ktorzy chca cofnac z buttera ;)

Nie chodziło o wgranie bety 1 tylko bety 2

---------- Post dołączono o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

ADINI.

Dzięki za uwagi wiem o tym że im czystrzy soft tym lepszy ale to jest soft do testów, po zebraniu opini zrobię napewno również wersję light muszę taki robić narazie żeby sprawdzać czy będą błędy, ale wersja zbliża się ku końcowi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

szymel jak zwykle dzięki za kawał dobrej roboty. Mam jedną prośbę do Ciebie, jak już ogarniesz do końca swoj ROM uporządkuj na 1 stronie opis instalacji, najlepiej jakbyś napisał po kolei co muszą zrobić ludzie którzy chcą zainstalować Twoj ROM a mają np. V20a, V20b lub ISC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać tej końcowej wersji. Świetna robota! Moje L7 dostało nowe życie, a myślę, że to nie wszystko, co można z niego wycisnąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

O tak masz racje jeszcze wiele można wycisnąć dzisiaj kolejne dwie wersje może będą jedna na jadrze 3.0.8 a druga na 3.4.0 z overclockingem;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywając wersje 3.4.0 i kernelen z możliwoścuą oc trzeba przywracac ustawienia fabryczne? Mam avatara v.2

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi