Skocz do zawartości
pcstore

Wszystko o MK908

Rekomendowane odpowiedzi

prz83

Witam, kupiłem takie urządzenie na geekbuying, wszystko ok tylko chciałbym w tym firmware co jest uzyskać zwykły pulpit android, czy też launcher normalny z 4.2.2 z widgetami i normalnym pulpitem, bo teraz to jest taki że nic nie można w nim zmieniać, nie ma widgetów, nie można dodać sobie ikon na pulpit. Wersja firmware to 202j2 04-11-2013 android 4.2.2.

Próbowałem też ten kitkat 4.4 beta z blog geekbuying ale to porażka jak na razie, nie ma przycisku wyłączania, nie ma roota, nie odtwarza niektórych plików video, pasek zegara na gorze a nawigacyjny na dole, brak niektórych ustawień systemowych itp.

Nie chcę testować niższej wersji niż ten 4.2.2 co jest bo ten jest stabilny i wszystko działa tylko ten launcher to denerwuje. Czy da się podmienić na normalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homman

pobierz z sklepu google go hd launcher z koniczynką. I po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dafix
    Witam jestem posiadaczem urządzenia Tronsmart MK908 urządzenie zakupione na aliexpres. Urządzenie od początku sprawia problemy co chwile zwiechy i restart urządzenia lub wyłączanie aplikacje, obracanie obrazo o 90stopni. Sprawdziłem chyba już wszystkie dostępne romy od najnowszych po najstarsze oficjalne i przeróbki na wszystkich urządzenia zachowuje się podobnie. Kilka razy zdarzyło mi się że po włączeniu urządzenie pracowało stabilnie raz nawet przez kilka godzin jedna wystarczyło je zrestartować i lipa. MK908 podpięte jest pod TV LG 37LG5000 FullHD do sterowania używam myszki bezprzewodowej Gigabyte GM M7580 zasilacz oryginalny 2A. Nie mam już pomysłów co jeszcze mogę zrobić lub co robie źle jak ktoś ma jakieś pomysły proszę pisać

Problemem nie jest słaby zasilacz czy kabel, a liche chłodzenia.

Mały wiatraczek załatwia sprawę. (naturalnie tymczasowo :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Mam MK908 i nie mam problemu z zwiechami.

Bardziej wydaje mi się że soft by mogli ulepszyć.

Jest andek 4.4.2 chodzi w miarę ale jest to wersja beta dopiero.

W antutu około 18500pkt

Która wersja xbmc działa najlepiej z weeb oraz z wyczkami smuto ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BUDZAK

@dafix

Nie do końca sie z tobą zgodzę oczywiście odnoszę się do mojego urządzenia. Nigdy nie przegrzewało sie sprawdzałem nawet po rozebraniu urządzenia temperatury były znośne, nie parzyły wiec temperatury raczej normalne. Prawda jest tylko taka że urządzenia nie obciążałem i długo nie pracowało(po prostu po kilkunastu zwiechach dawałem sobie spokój żeby nie roztrzaskać urządzenia o ścianę:P). Aktualnie dałem sobie spokój po wgraniu chyba wszystkich softów pod niego jak dla nie wielki niewypał i strata kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prz83

Od kilku dni nie działa automatyczne ustawianie czasu z internetu, choć w ustawieniach jest włączone, ręcznie można ustawić ale się resetuje po ponownym uruchomieniu i tak jest od początku. Może trzeba włączyć jakieś inne ustawienia, jakieś dane w tle czy lokalizację? Czy może serwer czasu padł?

Jest to uciążliwe ponieważ jeśli nie ustawię czasu i daty nie działają aplikacje jak poczta, youtube, sklep, ikonka wifi jest szara ale strony można przeglądać czyli wifi jest. Po ręcznym ustawieniu czasu wszystko działa, tylko jest to już uciążliwe po każdym uruchomieniu. Jakieś pomysły?

Android 4.2.2 202j2 04-11-2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Panowie i Panie!

Niestety dla dobra rozwoju tego działu jestem zmuszony zamknąć ten temat. Zapytacie zapewne dlaczego, przecież fajnie jest tu coś napisać, ktoś odpowie i po kłopocie. Otóż nie jest tak do końca. Postaram się podać kilka powodów: temat dotyczy wszystkich modeli, wszystkich zagadnień i przez to pojawia się sporo odpowiedzi i utrudnia to wyszukanie odpowiedzi. Macie do dyspozycji cały dział i można zakładać tematy z każdym problemem i dotyczące konkretnego urządzenia. Ułatwi to znacznie wyszukanie informacji i pozwoli na utworzenie nowych subforum dla poszczególnych urządzeń.

W razie pytań i wątpliwości jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x