Skocz do zawartości
pcstore

Wszystko o MK908

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wiec w końcu bez problemu udało mi się wgrać Finless ROM 1.4

Faktycznie nalezy wcisnąc magiczny przycisk za pomoca spinacza. Potem instalacja sterowników, wymazywanie pamięci i wgranie nowego softu.

W atutu wynik 17500.

Udało mi się uruchomić XBMC z najnowszego Nightly Builds.

Niestety nie udało mi się odpalić na razie weeb.tv, generalnie wyswietla kanały ale po odpaleniu jak zwykle zamykany jest xbmc. Pytanie czy to do d... napisana wtyczka, niedopracowany XBMC pod 3188 ?

Spróbuje dziś sprawdzić problem z brakiem dzwięku przez hdmi które tu zgłaszają oraz odpaleniu 1080p z hardwarowym dekodowaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spróbuje dziś sprawdzić problem z brakiem dzwięku przez hdmi które tu zgłaszają oraz odpaleniu 1080p z hardwarowym dekodowaniem

W moim przypadku sprawę braku dźwięku na tv panasonic do których miałem dostęp, całkowicie rozwiązał tego typu switch HDMI

SWITCH PRZEŁĄCZNIK HDMI - 3 PORTY IN + PILOT - HD3 (3253496409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem dlaczego switch 3x rozwiązał problem, a nie 5x który to nie do końca rozwiązywał problem (po przełączeniu na tv lub inne HDMI znowu brak dźwięku i tylko reboot, albo na chwilę odłączenie dongla od switcha).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu może być sprawa standardu HDMI, ja w mojej 8 letniej plazmie mam jakąś starszą wersje, no ale grunt ze jakieś rozwiązanie znalazłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się uruchomić XBMC z najnowszego Nightly Builds.

Niestety nie udało mi się odpalić na razie weeb.tv, generalnie wyswietla kanały ale po odpaleniu jak zwykle zamykany jest xbmc. Pytanie czy to do d... napisana wtyczka, niedopracowany XBMC pod 3188 ?

Kupiłem tablet n80RK z Rk3188 i równiez są problemy z XBMC, wiec zdecydowanie trzeba poczekać.

U mnie nie potrafiłem odpalić Frodo, ale udało się Gotham. Problem jest z przesunięciem dźwięku.

Niestety trzeba czekać cierpliwie... a w miedzy czasie dokupić MK808 na której działa XBMC ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiec po dzisiejszych testach odpaliłem w xbmc filmy 1080p poprzez zewnetrzny player. Sensownie dziala gotham ze sposobem podanym tutaj How to use XBMC play 1080p file with External player in RK3188 TV stick,such as Tronsmart mk908 and Tronsmart t428 - Geek Gadgets

Film odpalalem z hdd zewnetrznego podlaczonego do mk908. Odpalilem tez pare rzeczy z wtyczki sd-xbmc generalnie streeming poszedl bez problemu w xbmc poprzez mxplayer. Na weeb.tv nie mam chwilowo premium i mnie nie chcial wpuścić. Ipla, bestplayer, kino pecetowiec poszły

Nie mam problemów z przesunieciem dzwieku, wszystko gra i buczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na weeb.tv wpuszcza na darmowe konto z wtyczki sd-xbmc(dziś sprawdzałem). Ich firmowa ma problemy. Natomiast XBMC wywalał mi się po kliknięciu w kanał. Testowałem na n80rk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Próbuje podłaczyc do mk908 dodatkowy dongle usb dvb-t. Znalazłem sterowniki, wgralem je przez adb na mk908 ale droidtv ktory wykurzystuje moduł dvbt nie widzi urzadzenia. Czyli nie udala sie sztuczka ale pytanie w jaki sposób pod androidem sprawdzic jakie dodatkowe urzadzenia sa podlaczone? Cos na wzór windowsowskiego managera urzadzeń. Ktore by mi powiedzialo ze np urzadznie x jest ale sterowniki złe.

Mam jeszcze generic usb sound cardmpod usb ktore tez chcialbym podłaczyć choc go powinno mieć standardowe sterowniki. Dodatkow w klawiaturach widzę ta karte dvbt z tym ze nie wiem dlaczego tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pcstore

Kyniol_73 i jak poradziłeś sobie z problemem podłączenia drugiego urządzenia pod MK908. Szczerze ci powiem nigdy tak nie próbowałem i nie wiem jak ci mam pomóc. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś problem w romie finlessa którypróbuje naprawić powodujący ze nawet hdd podlączone do dongla są niewidoczne. Czekam na jego poprawkę i bede wtedy próbował znowu z karta muzyczna i dvb-t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok panowie pierwszy sukces. Dzisiaj geekbuing wrzucił nowy rom 4.2 w wersji beta. Wgralem na mk908. Chodzi bez problemu dongle sound usb wiec wyprowadzilem sobie dzwięk zwyklym jack do zestawu stereo. Działa idealnie. Sciagnołem oficjalną wersje xbmc 12.2 i...poszła bez problemu. Zachecony tym sukcesem sciagnolem wtyczkę weeb.tv i...znowu sukces zobaczylem z 2 kanały nim mnie odcieli bo nie mam premium ale bez problemu poszlo. TVN player poszedł gladko. Jutro podepne mx playera i hdd i odpale mkv. Jedynie pozostal mi problem z dvbt donglem który nie odpalił od strzału. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x