Skocz do zawartości
pcstore

Wszystko o MK908

Rekomendowane odpowiedzi

pcstore
    Napisano (edytowane)

Dla zainteresowanych Finless ROM 1.5 - Android 4.2.2 Zapraszam do pobierania i oceny :cool:

LINK

Edytowane przez pcstore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emwu13

Z tego co widac na screenach to jest 4.1.1 :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kc9
    Zachecony tym sukcesem sciagnolem wtyczkę weeb.tv i...znowu sukces zobaczylem z 2 kanały nim mnie odcieli bo nie mam premium ale bez problemu poszlo.

W HD czy SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpalilem w HD i poszly cokolwiek jest rozumiane przez hd w weeb.tv :). Teraz chcialbym tak skonfigurowac xbmc aby zwykle filmy np mkv szly przez zewnetrzny player np mx player a weeb.tv przez wbudowany xbmc

Potwierdzam slowa pcstore ten najnowszy rom finlessa dziala bardzo stabilnie, uzywam zwyklego xbmc oficjalna wersja 12.2 polskie wtyczki sd chodzą bez problemu. Weeb.tv potestuje w weekend jak kupie premium

Karta dzwiekowa na donglu usb za 2$ chodzi bez problemu. Jest mozliwosc przelączania w ustawieniach czy wyjscie hdmi czy karta usb. Hdd zewnetrzny chodzi z tym ze potrzebny aktywny hub z dobrym zasilaniem > 1.2 A

Pozostaje tylko dvbt po usb, wsadzenie na t,ym romie powoduje jakis porzadny konflikt i natychmiastowe odlaczenie karty dzwiekowej i dysku hdd

---------- Post dołączono o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Dziś trafiłem na ciekawą informacje gosc pracuje nad dystrybucja openelec 3.0 na mk908 Omegamoon blog - OpenELEC distribution for RK3x in the making...

Widze ze jeden z guru tworzenia rom legolas przyglada sie temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kc9

Testuj, testuj jak najbardziej i gdy tylko będziesz wiedział coś więcej - opisuj ;)

A tymczasem jeszcze kilka pytań:

1. Co to za kartę konkretnie kupiłeś i do czego Ci służy?

2. Piszesz, ze potrzebny HUB aktywny..Testowałeś z jakimkolwiek HUB-em bez zasilania? Wiem, że u mnie na Measy U2C hub bez zasilania pierwszy z brzegu śmigał, natomiast oryginalny HUB Measy U2C_D już bez podłączenia zasilania nic nie zdziałał.

3. Ten rom jest uniwersalny pod wszystkie tronsmarty quad-core i niewazne czy mk908, czy t428?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem 2 karty na donglach usb. Jedna zwykła karta muzyczna która ma wyjscia jack audio i wejscie mikrofonowe. Z racji tego ze duzo slucham radia netowego chcialem mieć wyjscie dzwieku niezalezne od włączonego tv. Ludzie uzywaja tez tego do rozmów skype.

2. Generalnie działa mk908 z normalnym hub, problem ze ja podłaczam do niego zewnętrzny dysk hdd freeagent, ktory potrzebuje sensownego zasilania bo standardowy zasilacz nie uciagnie tego, stąd potrzeba aktywnego huba

3. Rom jest tylko pod mk908 różnica w innym ukladzie wi fi w t428, choć w testach wifi wypada gorzej. Ja sie przed kupnem zastanawialem ale uznalem ze router 5 ghz to zbedny wydatek

---------- Post dołączono o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Co do zasilania to goscie zmierzyli Power supply for MK908 and T428 - 5V 2A inadequate? - Page 4

Wyszlo ze przy nieaktywnosci pobiera 0,2 A

Odpalając atutu rosnie do 1,1 przy przetaktowaniu sticka rośnie do 1,7 A.

Standardowy zasilacz dodawany to 1A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Czy RKRemoteControl też działa na tym sprzęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie tu masz fragment z 1.5 finlessa

10) Remote Control using RK Remote APP is now fully supported!

In the ROM kit is a RKRemoteControl.apk.

NOTE: This is a NEW version and will not cause your TV stick to crash.

So if you have already installed RKRemote before you need to un-install it and re-install this version!!!!

You install this on your phone or tablet and now it can remotely control your TV player!

Just put the APK on sdcard or something and install it on your Android phone, tablet, etc.

ENJOY this one! I had a HARD TIME getting it to work!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kc9
    RK Remote

To jest lepsze od DroidMote?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok wiec z dziesiejszych testów weeb.tv zakupiłem premium na 3 dni :). na razie nie na najnowszym Romie Finlessa ale na poprzednim. Oficjalny XBMC 12.2. Kanały SD działają bez problemu.

Kanały HD działają z tym że jest problem z rwaniem obrazu tak jakby na chwile dekodowanie zwalniało na 5 klatkach i potem nadganiało. Ruch jest dziwny nieco. Sprawdzałem obciążenie procka wynosie wtedy miedzy 50-70 klatek i niby jest dekodowanych około 40 kl/s. niby użytkownicy na tym forum zgłaszali podobne problemy z netflx serwisem i najnowszy rom to rozwiązuje Tronsmart T428, MK908, etc

Jaką wersje xbmc polecacie do testów jeszcze ? rozumiem ze weeb tv nie odpala z zewnetrznym mx playerem ?

Acha próbowałem odpalic weeb tv ze stronki przez chroma. Płacze ze brak wtyczki czyli flash playera...mimo ze mam go zainstalowny. Wgrałem wersję inna i dalej to samo. Jak poprawnie zainstalować flash playera aby chrom zauważył wtyczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x