Skocz do zawartości
shaka

2 telefony na jednym koncie google

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Witam, na jednym przypadkowo sie zalogowalem po wipe na to samo konto ktorego uzywam na drugim telefonie, ale wszystko dziala i zero problemow jak na razie. Jest to normalne ze wszystko ok, dziala market gmail itp? Ktos mnie wczesniej w blad wprowadzil ze sie nie da a tutaj mam 1 konto google, na nim kupione appki i moge ich uzywac normalnie na 2 telefonach, poczte i inne uslugi tez.

Nikt nie mial zadnych problemow z 1 kontem w tym samym czasie na 2 telefonach z andkiem ?? (Chodzi mi o konta glowne, ktore podajemy przy uruchomieniu zaraz po wipe itp)

Wiem ze to moze wydawac sie glupie, ale dla mnie to odkrycie jest zajefajne...

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie jest, ty przywiązujesz telefon do konta Google, a nie na odwrót. Dlatego też takie banalne jest przeniesienie się z jednego telefonu z Androidem na drugi (również z Androidem).

To samo tyczy się kupionych aplikacji, które są przywiązane do konta Google, a nie do konkretnego telefonu.

string ver = "2.1, WWE";

printf("Wysłane z HTC Hero, Android %s",ver);

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

No, najlepsze jest to ze nie muszę kupować od nowa appow :) mam wszystko na 2 telach jednoczesnie, cool.. :cwaniak:

(x8@2.1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi