Skocz do zawartości
Freso

Jaki launcher na nasze GT540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem launcher pro, nakladke touch wiz oraz adw launcher i narazie na adw siedze bo ta nowa wersja calkiem fajna

Jest TouchWiz na Swifta? Skad go wziąć, bo chętnie bym sobie zainstalował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oXe

Luncher PRO FTW!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja z innej beczki touchwiz:) latwy i przyjemny luncher. nawet 9 pulpitow (uzywam 4). mozna dowolnie zmieniac polozenie ikon. i nawet w nim przypadlo mi do gustu przewijanie w bok bo mozna sobie dowolnie na pulpitach umieszcza ikony i np. na 1 pulpicie najczesciej uzywane programy na 2 gry itp. nie ma znaczenia kolejnosc w alfabecie czy cos takiego. bardzo przyjemny luncher i nawet szybki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

touchwiz nie przypadl mi do gustu ... jakis taki okrojony ... nie to co adw czy launcher pro plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest calkiem innego typu luncher. mi sie znudzily takie wyglady jak ma luncher pro (mialem) i adv luncher (tez mialen na 1.6). ja tam lubie miec porzadek w telefonie i tutaj sobie moge wszystko posegregowac:) a takie przewijanie w gore i w dol zwlaszcza jak sie ma duzo aplikacji to potrafi byc meczace zeby cos znalezc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADW w porównaniu do LauncherPRO Plus jednak trochę muli. Poza tym mi osobiści jakoś bardziej przypadły opcje konfiguracyjne LPP. TouchWIZ wgl nie przypadł mi do gustu. A tak szczerze mówiąc to jechał bym na stockowych launcherach (androida i od LG) ale nie mają one opcji orientacji pion-poziom a ja uważam to za bardzo przydatną rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co to w ogóle są te launcher'y ?

Prawdopodobnie pojutrze będę miał Swifta (oby, bo jak nie, to rodzice mają wp*****l) i chciałbym właśnie się dowiedzieć o różnych programach upiększających/przyspieszających telefon.

Edytowane przez Zbigniew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Jest to mozliwosc zmiany wygladu menu, pulpitu- pewna personalizacja telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomsdb

Zeam Launcher

Działa płynniej niż ADW Do pobrania z Marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x