Skocz do zawartości
Freso

Jaki launcher na nasze GT540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

radier

Testowałem Launcher Pro i ADW. Pod względem płynności wygrywa ADW. Dodatkowo ładniej skaluje ikony i widgety przy obrocie. Ostatnie wersje mocno popchnęły ten progz do przodu. Działa po prostu bez najmniejszego zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Chyba zartujesz ze ADW dziala szybciej od LP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Zalezy od telefonu, u mnie czy to adw czy LP to roznic nie widze. Teraz siedze na LP z romu od Arka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Po przesiadce na Eclair uzywam LauncherPro. Szybki, chociaz czasami sypie FC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Sprawdź, czy w "Preferences" -> "Advanced Settings" -> "Memory Usage Settings" masz włączone "Prevent force-closes". Jeżeli nie, to włączenie powinno pomóc ;)

Ewentualnie zmniejsz typ cache na Light w tymże menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kunis6

radier nie żartuje, siedziałem kilka miesięcy na LP, raz po zmianie ROMu chciałem znowu sprawdzić ADW i zostałem, po skonfigurowaniu chodzi lepiej od LP. A jeszcze można stworzyć grupy aplikacji w app drawerze, w prostszy sposób zmieniać nazwy i ikony skrótów, do tego ma fajne wsparcie dla motywów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nevii

Mama używa aktualnie LP i sobie chwali. Co do tego ADW, też zauważyłem OGROMNĄ poprawę w płynności zarówno na SGS jak i Swifcie. Sam na SGS go ustawiłem i ustawie go też mamie na Swifcie ;) Jedna rzecz mnie tylko w tym ADW drażni, gdy powoli zmienia się pulpit, widać taki jakby skok. Na LP ten skok jest tylko przy pierwszym przewinięciu po powrocie na pulpit, później jest płynnie. Wie ktoś jak się tego pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam problem z Samsung TouchWiz 3 w moim Swifcie, podczas instalacji wyswietla mi sie : Nie można Zainstalować Sieci ... Czego to moze byc przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Whoa

Od wczoraj pracuje na ADWLauncher EX (można go znaleźć w internecie). To launcher oparty o kod ADW.Launchera z wieloma dodatkami. Przez zoptymalizowany kod, działa o wiele szybciej. Wcześniej korzystałem z LP i przyznaję, że czuję różnicę, szczególnie jeśli chodzi o odświeżanie widgetów. Oferuje rozbudowane opcje, różne style, animacje zmiany pulpitów, App Drawer 3D itd. Jedyne czego brakuje mu w porównaniu do LP to 3 dockbary, ale ja i tak korzystałem z jednego. Jeśli ktoś szuka dobrej alternatywy dla LP i ADW.L to polecam mu sprawdzić ten launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja mam problem z Samsung TouchWiz 3 w moim Swifcie, podczas instalacji wyswietla mi sie : Nie można Zainstalować Sieci ... Czego to moze byc przyczyną?

jakubus3 a jaka wersja androida? Bo mi na 1.6 wyświetlało dziwne rzeczy i nie chciało się zainstalować a na 2.1 śmiga aż miło aczkolwiek jest w nim kilka niedociągnięć np. aplikacja nie zawsze stosuje się do naszych poleceń :)

Edytowane przez ghost203

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x