Skocz do zawartości
euphonic

[GT5800] Coś z softem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od 2 tygodni Samsunga Galaxy 3, brałem go z plusa, zauważyłem, że jest z nim problem,

mianowicie, włożyłem do niego kartę sd z muzyka, zdjeciami itp. w galerii widzi zawsze jeden folder tylko:/

w bezpośrednim dojściu na karte jest wszystko, przywracałem ustawienia fabryczne i było dobrze, do momentu kiedy wszedłem w drugi folder przez galerie, gdy z niej wyszedłem już był tylko jeden folder.

Zauważyłem też, że na karcie tworzy mi się folder: KartaSD/Android/data/com.cooliris.media/cache/.

Jak go skasuję, wchodzę w galerię to widać wszystkie, ale jak wyjdę, utworzy się na nowo ten sam folder z podfolderami i już nie widac wszystkiego.

Formatowałem kartę i na kompie i na telefonie, wgrywałem i nic, bez różnicy

---------------------------------------------------

ANDROID 2.1-UPDATE1,

jądro 2.6.29 [email protected]#2,

pasmo podstawowe I5800XXJG3,

nr wersji ECLAIR.WXJI8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak włączasz telefon to system skanuje kartę SD i potem w galerii widać tylko te katalogi w których są zdjęcia lub inne pliki graficzne.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lepiej...i5800 ma standardowo zainstalowany manager plikow i nazywa sie Moje pliki, daje dostep do karty SD, edycji plikow, katalogow etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak włączasz telefon to system skanuje kartę SD i potem w galerii widać tylko te katalogi w których są zdjęcia lub inne pliki graficzne.

pozdrawiam

Przez "moje pliki" mam dostep do wszystkiego na karcie!

jest problem tylko z galerią, pokazuje tylko jeden folder.

Przy starcie skanuje karte, bezposrednio przez nia widac wszystko, muzyke, fotki, pliki inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wchodzisz do galerii to nie mozesz tam sluchac muzyki tylko ogladac zdiecia i filmy, to wyswietla tylko te katalogi w ktorych znajduja sie zdiecia i video. Inne katalogi sa niewidoczne w galerii.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak wchodzisz do galerii to nie mozesz tam sluchac muzyki tylko ogladac zdiecia i filmy, to wyswietla tylko te katalogi w ktorych znajduja sie zdiecia i video. Inne katalogi sa niewidoczne w galerii.

pozdrawiam

Nie wiem czy Kolega czytał post ze zrozumieniem, ale ja piszę, że mam problem z galerią, tj. wyświetla mi się tylko jeden folder ze zdjęciami, a mam ich 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, mam od 2 tygodni Samsunga Galaxy 3, brałem go z plusa, zauważyłem, że jest z nim problem,

mianowicie, włożyłem do niego kartę sd z muzyka, zdjeciami itp. w galerii widzi zawsze jeden folder tylko:/

w bezpośrednim dojściu na karte jest wszystko, przywracałem ustawienia fabryczne i było dobrze, do momentu kiedy wszedłem w drugi folder przez galerie, gdy z niej wyszedłem już był tylko jeden folder.

Zauważyłem też, że na karcie tworzy mi się folder: KartaSD/Android/data/com.cooliris.media/cache/.

Jak go skasuję, wchodzę w galerię to widać wszystkie, ale jak wyjdę, utworzy się na nowo ten sam folder z podfolderami i już nie widac wszystkiego.

Formatowałem kartę i na kompie i na telefonie, wgrywałem i nic, bez różnicy

Przez "moje pliki" mam dostep do wszystkiego na karcie!

jest problem tylko z galerią, pokazuje tylko jeden folder.

Przy starcie skanuje karte, bezposrednio przez nia widac wszystko, muzyke, fotki, pliki inne.

Nie wiem czy Kolega czytał post ze zrozumieniem, ale ja piszę, że mam problem z galerią, tj. wyświetla mi się tylko jeden folder ze zdjęciami, a mam ich 10.

Hmm w ktorym miejscu niby napisales ze masz 10 katalogow ze zdieciami a pokazuje ci tylko jeden?? Z twoich wypowiedzi wynika ze w galerii chcial bys miec dostep do wszystkich katalogow.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam

Juz ok kolego:).

Mam juz nerwa na ten telefon i tyle.

Co wlacze galerie to zawsze pokazuje mi tylko i wylacznie jeden i ten sam folder, nie wiem co sie sypie,

zastanawiam sie czy nie oddac telefonu do serwisu plusa z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoj zanioslem do serwisu bo mikrofon nie dzialal jak przelaczylem z trybu glosnomowiacego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi