Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z RAMem? Coś już wiadomo na temat baterii czy jeszcze nikt nie używał go dłużej?

RAM wg Android Assistant:

Uzyte 745

Wolne 117

po optymalizacji:

630/233

Bateria - mam wrazenie ze troche lepiej niz w romach opartych na stock-u, ale bez rewolucji.

wykrzyk.png Temat jest niezgodny z Regulaminem Działu ROM'y & Modyfikacje.

Popraw go w ciągu 24 godzin!

W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

[/WARNR]

Brak changeloga oraz informacji co działa/nie działa w j. polskim.

Niniejszy temat zalozylem by przedstawic z lekka nowe (i wydaje mi sie, ze rowniez "swieze") spojrzenie na oprogramowanie do Galaxy Note, opanowane generalnie dotychczas przez rozne wariacje romu stockowego lub CM (niniejszy rom mimo iz oparty o LSZ to troche odmienne doswiadczenie z uzytkowania).

Opisow z umieszczonych powyzej grafik nie mam zamiaru tlumaczyc gdyz, pomimo ze zaprezentowane sa w poganskim jezyku, wydaja mi sie w wiekszosci czytelne i zrozumiale, nawet dla "niedzielnych" uzytkownikow bawiacych sie w podmienianie romow (za jakiego rowniez siebie uwazam). Duza czesc z powyzszych opisow jest uzywana powszechnie, tak czy inaczej, w wersji angielskiej. Mysle rowniez, iz mozemy sobie wzajemnie pomoc w przypadku pytan, problemow czy tez sugestii.

Nie mam zamiaru wdawac sie w polemike.

Jesli temat przeze mnie zalozony odbiega drastycznie od zasad i regul panujacych na niniejszym forum prosze o jego natychmiastowe skasowanie. Po co czekac 24 godziny i obnizac tutejsze standardy na tak dlugi czas? Nie mam zamiaru z tego powodu byc zly/smutny czy tez obrazony.

Zdrowka zycze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Już bez przesady,czepiacie sie byle czego, changelog jest na XDA w odnośniku, Ja widzę narazie wszystko po polsku, romik swietny?:0 naprawde cos innego, TW nawet do pięt nie dorasta temu z sony:) Co do RAMu, jest dobrze, mam zainstalowane kilka najpotrzebniejszych apek, i po wyczyszczeniu task killerem jest około 350-400+ wolnego ramu, a normalnie jak nie czyszczę około 220-250.Jak na razie wszystko działa dobrze po za apka socialife, ale na xda autor pisze żeby dograć jeszcze raz z addonu apkę.Tak po za tym wszystko działa, walkman z clear audio śmiga , płynność interfejsu dobra, zamula jedynie na jednej z animowanych tapet z xperi, ale na xperi s miałem to samo.Mutliwindow, airview, smartstay działają, multiwindow nawet jakoś lepiej,szybciej działa niż na wcześniejszych romach które miałem, jest tez mały problem z tapetami systemowymi, czasem da sie wybrać a czasem nie, ale doczytałem że trzeba je przeniesć gdzies tam na karte pamieci i nadać uprawnienia czy jakoś.Czekam na v2.0:)

Edytowane przez svzuka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prześwietny ROM, nie zacina się, z baterią jest okej póki co, a może będzie jeszcze lepiej, sporo dodatkowych opcji.

Mam tylko 2 problemy:

1. Mimo wyłączonej opcji obrotu ekranu automatycznie zmienia układ (włączenie/wyłączenie nic nie zmienia).

2. Jak przywrócić wiadomości SMS przez TB? Jak próbuję przywrócić to niestety po ponownym uruchomieniu telefonu apka się wysypuje, restart systemu i wiesza się przy bootowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba bylo backup wiadomosci (samych wiadomosci) zrobic np. programem "my backup pro" a nie tb. W sposob ktorym zrobiles przywracasz cala aplikacje od esow (aplikacja systemowa) z innego romu a nie zawsze mozna. Wiec w ten sposob będzie sie sypac

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie coś porządnego i bardzo dobrego - czekam na dodatki i ulepszenia gdyż pozostaje na tym romie oraz polecam wszystkim n7000.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym ROMie jest "wbudowana" możliwość przesyłania plików przez DLNA do np. telewizora, tak jak jest to na oficjalnym ROMie ? Czy trzeba pobierać jakieś dodatkowe aplikacje do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

Jaki karnel (kernel!) ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel Philz, przechodziłem z LT4 niemieckiego, tam było w systemowym odtwarzaczu muzycznym/filmowym taka ikonka która od razu mi na telewizor puszczała muzykę lub filmy :)

Co do ROMu jestem mega pozytywnie zaskoczony, szybkość niesamowita, bawię się od kilku godzin i nic się nie wysypuje, prędkość działania w porównaniu z LT4 niebo, a ziemia, ten ROM zagości u mnie na dłużej zdecydowanie :)

Mam tylko jeden problem, próbowałem ustawić swoją tapetę na ekran blokowania i wybierając tapetę z mojej galerii nie ustawia się ona na ekranie blokowania, a jest jedynie przez pół sekundy widoczna gdy ekran się odblokowuje z tapety "systemowej" gdzie są te ikonki szybkiego uruchamiania, wie ktoś jak sobie z tym teraz poradzić ? Nie chciałbym widzieć tej "mojej" tapety przez pół sekundy w ogóle tylko już wolę zostawić ekran blokowania systemowy i niech mi od razu skaczę do pulpitu telefonu, a nie najpierw do "mojej" tapety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tapetę blokady możesz zmienić tak.

Wchodzisz w '' Ekran Blokady'' następnie '' ''Xperia Lockscreen Wallpaper'' dalej '' Tapeta'' i '' Album'' tam wybierasz fotkę i przytnij też robisz przez '' Album'' i już masz gotowe. ;-)

Próbowałem przez Quickpick i tapeta się nie zmieniła.

Po zmianie tapety znika tez powiadomienie '' Przeciągnij w górę lub dół aby odblokować '' ale reszta jest.

Poszło z Notesa

Edytowane przez gordonn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

Estetyka launchera jest ekstra, 11 ekranów. Jak dodać skróty do ekranu blokady ?. Czy Socialife też wam się zawiesza ?.

Edytowane przez feliks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi