Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Tapetę blokady możesz zmienić tak.

Wchodzisz w '' Ekran Blokady'' następnie '' ''Xperia Lockscreen Wallpaper'' dalej '' Tapeta'' i '' Album'' tam wybierasz fotkę i przytnij też robisz przez '' Album'' i już masz gotowe. ;-)

Próbowałem przez Quickpick i tapeta się nie zmieniła.

Po zmianie tapety znika tez powiadomienie '' Przeciągnij w górę lub dół aby odblokować '' ale reszta jest.

Poszło z Notesa

To u mnie coś chyba z tym jest nie tak, zrobiłem właśnie tak jak poradziłeś ale nie udało mi się zmienić tapety, zostało to co było wcześniej.

Bardzo miło zaskoczyła mnie bateria... aktualnie telefon idzie mi 8h z czego sam wyświetlacz był włączony przez 1.30h na maksymalnej jasności i zostało mi jeszcze 40% baterii, gdzie na LT4 przy takim używaniu miałem już około 10% i trzeba było podłączyć ładowarkę :) Jestem bardzo zadowolony z tego romu, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już dobre kilkanaście minut po instalacji leci muzyczka i latają smugi po napisie Xperia Z ized Note. Nie wiem czy to jakiś błąd czy rozpakowuje się? Mieliście tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zmiana tapety blokady działa tak jak podałem.

Mam też wygrany mod na usunięcie nazwy romu z Lockscreen. Może on coś daje że u mnie tło da się zmienić.

Jutro wrzucę zrzuty ekranu dla niedowiarków.

Poszło z Notesa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi również przy pierwszym uruchomieni po instalacji długo ta muzyka leciała, spokojnie odczekaj i wszystko będzie śmigać, tak przynajmniej było w moim wypadku :)

Edit. Gdzie ten mod do usunięcia nazwy romu mogę znaleźć ? Mogło by tych napisów nie być :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem MODa, a tapety zmienić ani rusz, napisy zniknęły :) No nic, będę miał to co mam, jak ktoś na coś wpadnie to dajcie cynka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

Cześć wszystkim, bardzo fajny rom, bateria trzyma o wiele lepiej niż na stoku. Problem jest tylko z tapetami na blokadzie. Szybki i dobrze gospodaruje ramem.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Ja problemów z tapetami na ekranie blokady nie mam, bateria trzyma wysmienicie:) Duzo lepiej niż na romach resistance, CM ktore mialem wcześniej i na stockowych, Płynność zadowalająca, no i ilosc wolnego ramu non stop w okolicach 330-400:) Sociallife jedynie sie wysypuje, no ale trudno,sa inne fajne zamienniki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie RAMu jest wolne 100 MB, jak zrobić by było go więcej ? Nie mam żadnych śmieci w tle typu jakieś "aplikacje" do oszczędzania baterii czy inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Trochę mało te 100mb a 1 min po uruchomieniu ile masz wolnego??? Czym sprawdzasz ten wolny ram???? Coś na bank zaśmieca Ci go. TO wręcz nie możliwe żeby tyle tak ciągle.

Tapnięte z mojego Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi