Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

arekn

Na uwagę zasługuje to że w romie jest wbudowane narzędzie do zmiany dpi.Rom polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety za chiny nie idzie u mnie zmienić tej tapety, to samo z tym "mignięciem", nie mam albumu "doodle" z tym czarnym obrazem i nie mogę tego "mignięcia" zlikwidować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bebic

Trzeba zmienić sposób blokady ekranu (np. na odblokowanie symbolem) wtedy da się ustawić swoją tapetę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

"bebic" dzięki to działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Błąd jest w S Note. Nie reaguje na dotyk palcem. Pomimo prób przestawienia reaguje tylko na rysik. Co ciekawe w notatce podręcznej dotyk palcem działa. Muzyka przy uruchamianiu jest wkurzająca, szczególnie przy wykonaniu cache partition i dalvik cache. "Gra" przez cały czas uruchamiania telefonu i instalowaniu aplikacji. Dialer "czarny" też mi nie przypadł do gustu (zmieniłem na stockowy). Przy pisaniu wiadomości w klawiaturze brak opcji zapisu głosowego (dodałem klawiaturę Samsunga).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks
    Dialer "czarny" też mi nie przypadł do gustu (zmieniłem na stockowy).
    Jak to zrobiłeś ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Wyciągnąłem ze - Stock Deodex LSA z system>app> SecPhone.apk i SecContacts.apk a później Root Explorerem podmieniłem je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gregs... w tym przypadku masz pliki z lsa pomijajac changelog i odpowiednio zmiany z tym zwiazane a jest ich okolo 60ciu;-) woec lekko do tylu :-/ proponuje zmiane tylko i wylacznie folderu drawable-xhdpi ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Napisano (edytowane)

No fakt, ale robiłem to na szybko, a jedyny ROM JB deodex który miałem, to LSA (changelog nie jest takie wielkie) i nie miałem czasu na zmiany w strukturze apki secPhone.apk.

Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi to:

Pobrałem : N7000XXLSZ Deodex na jego bazie jest zbudowany Xperia-Z-ized_NOTE_v1.0

Po rozpakowaniu (np winrarem) wyciągnąłem z niego system/app/secPhone.apk po skopiowaniu do utworzonego folderu zmieniłem rozszerzenie z .apk na .zip i rozpakowałem.

Podobnie trzeba zrobić z secPhone.apk z Xperia-Z-ized_NOTE_v1.0. Aplikacja sec.Phone.apk jest w preload/symlink/system/app . Ja wyciągnąłem ją i przeniosłem do drugiego utworzonego folderu (żeby się nie myliły).

Odszukujemy w strukturze apki z XXLSZ res/drawable-xhdpi i wklejamy do apki z Xperia-Z-ized (po uprzednim usunięciu bliźniaczego folderu).

Mając apkę secPhone.apk z Xperia-Z-ized z podmienionym folderem drawable-xhdpi pobranym z XXLSZ pakujemy foldery i pliki: assets, META-INF, res, AndroidManifest.xml, classes.dex, resources.arsc (ja to zrobiłem winrarem wybierając rodzaj archiwum .zip). Zmieniamy rozszerzenie zarchiwizowanych plików z .zip na .apk

Tak zmodyfikowaną apkę kopiujemy gdzieś do telefonu i za pomocą Root Explorera przenosimy do system/app i wklejamy. Potwierdzamy zamianę aplikacji. Nie usuwamy wcześniej oryginalnej apki, bo telefon może wariować i uniemożliwi podmianę apek. Nadajemy apce uprawnienia rw-r--r--.

Robimy restart telefonu i mamy stockowy dialer z JB XXSZ.

Coś z tym dialerem jest nie tak w tym ROM-ie. Po zmianie folderu drawable-xhdpi na stockowy waży 8.51 MB, a stockowa apka XXLSZ waży 12.74 MB.

ROM niby oparty jest na XXLSZ.

EDIT:

W związku z brakiem zaufania do do autora ROM-u (znalazłem dużo niepotrzebnych śmieci z innego ROM-u na podstawie którego robiony był ten ROM) zdecydowałem się na podmianę modyfikowanej Apki dilalera na oryginalną wyciągniętą z ROM-u XXLSZ (wszystko śmiga, a może i szybciej się otwiera dialer- może subiektywne odczucie?).

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Kurczaki, a mi się dziś chyba romik posypał:E Ikony w doku raz reaguja na nacisk palca raz nie, to samo w drawerze.Nie wiem czy to wina launchera, czy czego, ale problem pojawił sie po tym jak zakupiłem apke w markecie, po zakupie ale przed ściagnieciem miałem zanik wi fi, po pojawieniu sie wi fi nie dało sie sciagnac apki, pisało ze bład komunikacji z serverem, dziwne ok, restart, apke już dało sie pobrać no i jaja sie zaczeły o których już napisałem..>:( Ktoś ma jakiś pomysł?? Spróbuje odinstalowac apke, bo o program do rysowania, czyli zwiazane z dotykiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi