Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

To chyba wina launchera od Xperii. S Note też kuleje na tym launcherze (brak dotyku palcem). Co dziwne Notatka Podręczna działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

zdecydowałem się na podmianę modyfikowanej Apki dilalera na oryginalną wyciągniętą z ROM-u XXLSZ (wszystko śmiga, a może i szybciej się otwiera dialer- może subiektywne odczucie?).

Również to uczyniłem, ale sposobem kol. Gregs.:) smiga bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Ok, po entym restarcie, wszystko o dziwo działa.W S-Note pisanie palcem działa ze strasznymi lagami, rysikiem działa ok, w apce sketch book, działa i palcem i rysikiem. Natomiast w trybie horyzontalnym rysik nadal robi kreski 2mm obok niz ma, tego już chyba nikt nie naprawi :\ Ogólnie jestem zadowolony z romu, ale przydało by sie dopracować całość,i bedzie z tego fajny romik:) Zmiana DPI jest fajna, sam używam 270 i jest idealnie.Mam nadzieje że rom będzie nadal rozwijany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy udało wam się stworzyć playlistę w Walkmanie? Bo ja już od tygodnia próbuję i nici... zwyczajnie nie da się dodawać do niej utworów, a jak je wyzaznaczam i każę stworzyć nową playlistę to tworzy się pusta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pastol

Powiedzcie czy da rade tu podmienic paczke z ikonami. Sciagnalem jakas tam wybrana i co mam z nia zrobic gdzie wrzucic. Bo w ustawieniach launchera mam tylko do wyboru albo zaden albo wbudowane Xperia T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Da się. Przytrzymujesz ikonę aplikacji. Po otwarciu okienka wybierasz Edytuj. klikasz na ikonę i masz kolejne menu. Tam masz opcje zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pastol

A no ta opcje znam, ale chodzi mi czy mozna jednorazowo podmienic wszystkie tak jak wybierajac opcje paczki Wbudowanej XPeria T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Wybierasz po jednej, którą ikonę i jak chcesz zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Troche oczo***na ta obrotowa animacja, szczególnie gdy dłużej grzebie się w ustawieniach. Poza tym nie odnotowałem żadnych większych błędów. Zmiana tapety lockscreena działa bez zarzutów - o ile zmienicie ją z poziomu SPECJALNIE ZROBIONEGO DO TEGO CELU menu w ustawieniach Ustawienia->Przewijacie w dół i w sekcji osobiste Ekran blokady->Xperia lockscreen wallpaper->Tapeta (innej opcji nie ma)-> i tutaj ważne! do uruchomienia wybieramy 'Album'-> dalej to już chyba każdy sobie poradzi. Wybór zdjęcia, przycięcie i gotowe. Troche nietypowe ale działa. Zawsze na nowym romie radzę każdemu przejrzeć dokładnie wszystko co jest w ustawieniach, ustawić po swojemu, a dopiero później przywracać appki itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onarek

Simeka od jakiegoś czasu ikonki mi nie działają w menu muszę klikać po kilka razy aby załapało spotkał już się ktoś z tym problemem jak tak to proszę o pomoc :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi