Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Góra:

Mi dziś w ogóle naciśnięcie na jakąkolwiek aplikacje przestało działać... musiałem wgrać rom na nowo teraz wszystko działa jak należy zobaczymy jak długo.

Troche oczo***na ta obrotowa animacja, szczególnie gdy dłużej grzebie się w ustawieniach. Poza tym nie odnotowałem żadnych większych błędów. Zmiana tapety lockscreena działa bez zarzutów - o ile zmienicie ją z poziomu SPECJALNIE ZROBIONEGO DO TEGO CELU menu w ustawieniach Ustawienia->Przewijacie w dół i w sekcji osobiste Ekran blokady->Xperia lockscreen wallpaper->Tapeta (innej opcji nie ma)-> i tutaj ważne! do uruchomienia wybieramy 'Album'-> dalej to już chyba każdy sobie poradzi. Wybór zdjęcia, przycięcie i gotowe. Troche nietypowe ale działa. Zawsze na nowym romie radzę każdemu przejrzeć dokładnie wszystko co jest w ustawieniach, ustawić po swojemu, a dopiero później przywracać appki itd

Obrotową animację można wyłączyć w Opcje Programisty tam są trzy opcje takie jak Skala animacji okna, Skala animacji przejścia, Skala długości animacji - ustaw to wszystko na "Animacja wyłączona" i będzie bez oczo***nych animacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was używa hdwidget?

Nie mogę dodać widgetów w rozmarze większym niż 2x1.

Zmiana rozmiaru siatki na 5x5 czy nawet 6x6 nie pozwala na wrzucenie widgetu o rozmiarze 5x5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Ja używam. W tym ROM-ie masz możliwość zwiększenia, lub zmniejszenia HD Widgetu przez przytrzymanie na nim palca i przeciągania ramek.

Laucher mam ustawiony 6x5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Powiem kilka słów na temat tego romu:

Testowałem go klika dni. Cieszyłem się że coś idzie w dużym kierunku rozwijając możliwości NOTE. Mając możliwość ciągłego poznawania nowości które są obecnie na rynku uważam osobiście że naszym notkom niczego nie brakuje a tym bardziej hardweru. ALe poracamy do tematu tego romu:

- instalacja bajecznie prosta jak każdy inny rom przez SD

- Pierwsze wrażenie - oceniam na 4 w skali na 5 a to przez to że jednak przyzwyczajenie robi swoje.

Nie licząc że jednak trzeba się troche napracować aby dostosować notke do własnych potrzeb spodobało mi się że w ustawieniach jest opcja powiadomiania przyjścia sms która została dopracowana i i nasza notka przypomina według ustawionego czasu przez urzytkownika. Opcja ta dostępna jest w ustawieniam sms.

Kilka dni testów spowodowało że na samym początku fajnie naprawde chodziła. Jednak nie wszystkie aplikacje z google play nie współpracowały. Aplikacja się wieszała. Próbowałem to kilku imstalacja systemu. Kolejnym problemem to jest tak że jak ktoś dzowni ekran nie reaguje a jak już odpalimy to nie widac dzowniącego trzeba uruchamiać dock aby co kolwiek zobaczyć. Załapałem kilka samoczynnych resetów systemu z powodu braku pamięci mimo że było ponad 300 MB wolnego. Podobają mi się aplikacje z Sony Z i chętnie je wykorzystam w innym romie. Mimo szczerych chęci pozostania na tym romie na chwilę obecną mówie NIE ponieważ jest dużo rzeczy które trzeba dopracować a na chwilę obecną system jest zbyt dziurawy co oznacza że telefon zawiódłmnie kilka razy kiedy naprawde był mi potrzebny. Przykładem było nawet nie możliwość edytowania dokumentu w formacie word ponieważ aplikacja się kilka razy zawieszała i działała może raz na 5 uruchomień. Niestety jestem zmuszony zmienić system na coś co miałem wcześniej lub poszukać czegoś nowego.

Wszystkim którzy zastanawiają się nad instalowaniem mówię PRZETESTUJ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gregs

To wiem. U mnie jest problem, żeby widget 5x5 umieścić w ogóle na ekranie. Inne widgety (mniejsze) podświetlają miejscie ich umieszczenia na ekranie na zielono (przy stockowej tapecie) a 5x5 nie. Dostaję informację, że widget umieszczono ale go nie ma. Bez względu na rozmiar siatki występuje taki bug.

Być może zbyt szybko zrezygnowałem.

ROM ogólnie w porządku nie mniej jakoś Sony w Samsungu nie do końca dla mnie. Choć ekran blokady wymyślony bardzo fajnie.

Przeskoczyłem na stock xlt5 i czekam na nowy SanDroid 2.0 i liczę, że w końcu Ultimate wróci w chwale:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, strasznie mi zaczął przymuła łapać ten ROM... gram ostatnio w Hobbita - strategię i prawie za każdym razem, kiedy go wyłączam wszystkie ikony pojawiają się w postaci pustych kwadratów i wczytują się dobre 20 sekund...tragiczny jest też drain baterii, potrafi zjeść całą w mniej niż 10 godzin...

Żeby nie było, Hobbit ma ponoć 7-10% zużycia baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Mi narazie bateria dobrze trzyma, ba, dawno tak na zadnym romie nie trzymała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy czy u was też nie gaśnie ekran przy rozmowie telefonicznej po zbliżeniu do ucha.

Czy możecie udostępnić secphone że stokowego lsz.

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaśnie normalnie. Funkcje zbliżeniowe działają normalnie. Sprawdź czy masz w ogóle włączony czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaśnie normalnie jak wybieram numer ale jak odbieram to wraca na lockscreen lub homescreen.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi