Skocz do zawartości
deathdizko

[LSZ]►Xperia-Z-ized™NOTE v1.0◄| Premium Sound | Rock Stable| Themed | Eye Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z tego romu wrócić na ROM oficjalny ? Próbowałem przez odina PC i z poziomu telefonu przez recovery, niestety się nie udawało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Wgrywasz 3 plikowy ROM GB N7000XXLC1, kodem Samsunga zmieniasz PC/CSC na XEO (lista kodów przyklejona na forum) i dopiero na niego wgrywasz docelowy ROM przez PC Odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przetestowaniu różnych ROMów na LT4 czy LT5 wydaje mi się że to jest dalej najlepszy :D Podmieniłem tylko aplikację telefonu by nagrywanie działało poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SŁABIUTKI! Miałem wgrany 2 tygodnie chodził coraz gorzej znalazłem 3 romy w jednym BAM ANDROID jest super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wgrywasz 3 plikowy ROM GB N7000XXLC1, kodem Samsunga zmieniasz PC/CSC na XEO (lista kodów przyklejona na forum) i dopiero na niego wgrywasz docelowy ROM przez PC Odina.

Próbuję wgrywać ten 3 plikowy LC1 i niestety nie udaje mi się tego zrobić, w PC Odin jest FAILED, a przez Recovery Installation aborted, jakieś pomysły jak temu zaradzić ?

edit. Za którymś razem jednak ruszyło :) Problem rozwiązany.

Edytowane przez Kacperekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak w tym ROMie wyłączyć zamianę powyżej trzech smsów na mms ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ja nie potrafię włączyć wibracji gdy dźwięki są normalnie włączone?

Jak jest włączony tryb wyciszenia z wibracją to działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3m1

Witam. romik fajny spodobał mi sie ale tez mam małe zastrzeżenia. nie podoba mi sie ta klawiatura qwerty z xperi chciał bym mieć tą co była oryginalnie w samsungu a konkretnie to chodzi mi o numeryczne klawisze nad klawiatura. Wczoraj kombinowałem na różne sposoby nawet tworzyłem własny plik zip z odseparowanymi plikami do klawiatury i nie udało mi sie czasem nawet soft sie sypał i tzrzeba było na nowo wszystko.

Ma ktoś jakiś działający sposób na otrzymanie klawiatury z samsunga?

A może upichcił by ktoś na podstawie tego romu cos co nie posiadało by jego wad?

zebrali bysmy liste co jest nie fajne a co fajne i być może wyszedł by całkiem odpowiedni romik, bo wiele juz jemu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalną klawiaturę Samsunga masz w każdym innym romie opartym o stocka. Wystarczy ją tylko wyciągnąć i zainstalować lub wrzucić przez rootexplorer do odpowiedniego katalogu i nadać uprawnienia. :-)

Poszło z galaktyki Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piąty raz ikony aplikacji "nie łapią za pierwszym razem". Za każdym razem muszę instalować ROM od nowa z full wipe bo inaczej będzie to samo. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech powie, albo poleci inny system który będzie ciągnął mało baterii i wszystko będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi