Skocz do zawartości
foxen

Sony xperia E- kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z płynnością działa Xperii E? Nie chodzi mi tu o potężne gry tylko o codzienne użytkowanie. Pisanie SMS-ów, ładowanie skrzynki odbiorczej, chodzenie po menu, przeglądanie internetu itp. Tak pytam bo mój obecny tel ma problemy nawet z takimi rzeczami... Wiem, że to śmieszne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Muszę powiedzieć że płynność jest zadowalająca jak na jednordzeniowca. Działa płynnie, strony całkiem szybko się ładują, poczta też działa sprawnie. W gry też da radę pograć;) Największą jego zaletą jest chyba bateria 1500mAh gdzie ja w SXP mam, mniejszą baterię;)

Wysłane z mojego LT22i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje :) Zastanawiam sie przy wymianie nad Xperia E lub LG L3 II. Nie chce dużego tel mam Nexusa jeszcze na którym zrobię wszystko. Niestety te niewielkie smartphony maja raczej słaba specyfikacje która ponoć nadrabiają niewymagającymi ekranami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

No to ja ze swojej strony radzę Tobie kupić Xperie E. LG L3 II z tego co się orientuje, to nie ma żadnego wsparcia w postaci custom romów. Poza tym Xperia E ma większy ekran (3,5 vs. 3,2) z wyższa rozdzielczością (480x320 vs. 320x240), a także szybszy procesor (Qualcomm MSM7227A vs. Qualcomm MSM7225A).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na xperii E działają gry np.gta 3, gta vc, max payne, itp najbardziej zależy mi na gta vc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralem troche w GTA 3, jak se odpowiednio ustawisz to w miare da pograc, z reszta gierek nie obcowalem.

CWM Recovery dla Xperii E (SS) z odblokowanym bootloaderem.

Xperia E SS (C1504) Root + CWM on stock JB 4.1.1 - xda-developers

Nie testowalem, bo mam zablokowany bootloader.

Sprawdzal juz ktos czy dziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć jak można przesłać przez Bluetooth pliki dźwiękowe? Sony Xperia E to mój pierwszy telefon dotykowy i nie mam zielonego pojęcia :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary
    Napisano (edytowane)

Siemka, wie ktoś może jak w Sony Xperii E zrobić szablon wiadomości?? Oraz czy SXE posiada naklejona od producenta folie ochroną na wyświetlaczu jak SXP/S/T/Z

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Elderbary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Folii nie ma bo ekran plastikowy, a co do szablonów to nie wiem bo nie mam teraz dostępu do SXE ale na pewno się da ;)

Wysłane z mojego LT22i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x