Skocz do zawartości
foxen

Sony xperia E- kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tutek jak wgrać Androida:

http://forum.android.com.pl/f445/update-31-05-flashowanie-oprogramowania-przez-wotanserver-flashtool-143039/

Nie potrzebujecie backupów softów brandowanych np. Orange. Jak zrobicie Naprawe w PC Companion, on sam wam przywróci branding. Chyba, że macie odblokowany bootloader, wtedy trzeba go zablowkować, żeby PC Companion mógł wgrać brandowanego androida, inaczej będzie pluł, żeśta ingerowali w oprogramowanie i ma na was wyje*ane :DD:DD

raven.michal17

Do wgraania czystego Androida nie trzeba odblokowywać bootloadera, ani roota.

Co do appek na sd:

http://artykuly.softonic.pl/jak-zmusic-androida-zeby-zapisywal-aplikacje-na-karcie-pamieci

Spróbuj, nie wiem czy działa.

Tutorail który podałeś wyżej działa na 100%, bo sam go użyłem i zainstalowałem czystego 4.1, tyle że jest po angielsku a nie każdy to ogarnia dlatego podałem link do forumowego poradnika, w naszym ojczystym języku:P.

Edytowane przez qwertylol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A jeśli wgram czysty soft to telefon będzie normalnie funkcjonował z PC Companion? Dodam, że mam branding T-mobile, zainstalowałem PCC ale nie podłączyłem jeszcze telefonu.

I drugie pytanie - czy po wgraniu tego softu nie będzie już nakładki sony?

Edytowane przez simoon197

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

Tak, będzie normalnie widoczny w PC Companion.

Zawsze oryginalne softy mają nakładkę producenta, więc ten też będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Ja mam pytanie co do ustawiania tapety w sony xperia E.Czy zawsze wybierając tapete z własnej galeri np.(zdjecie) trzeba ją przyciąc ?? Chciałbym miec cały obraz a nie tylko jego czesc.Dzieki i Pozdrawiam.

Ps.Próbowałem zmienic rozdzielczosc zdjecia na komputerze do wymiaru wyswietlacza ale i to nic nie dało dalej nawet to zmienione zdjecie zeby wrzucic na tapete trzeba przyciąc. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ps.Próbowałem zmienic rozdzielczosc zdjecia na komputerze do wymiaru wyswietlacza ale i to nic nie dało dalej nawet to zmienione zdjecie zeby wrzucic na tapete trzeba przyciąc.

Wypróbuj aplikację Wallpaper Wizardrii z Google Play ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Jencuś za pomoc.Ściągnąłem ją tylko sie nie moge w tej aplikacji połapac bo jest po angielsku.Ktos moze opisac jak ustawiac tapete w tej aplikacji.Z góry dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    car35

A ja mam pytanie jak wyłączyć polskie znaki przy wysyłaniu sms, przeszukalem całe ustawienia i nic nie znalazłem :-(

Wysyłane z mojego Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sonicq
    A ja mam pytanie jak wyłączyć polskie znaki przy wysyłaniu sms, przeszukalem całe ustawienia i nic nie znalazłem :-(

Wysyłane z mojego Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 2

Wejdź w wiadomości > przycisk opcji > ustawienia > zaznacz opcję "oszczędność".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sonicq
    Nie ma czegoś takiego..

A ja jednak nadal twierdzę, że jest, na dowód zdjęcia - marnej jakości ale da się zobaczyć ;)

post-236765-14255726557713_thumb.jpg

post-236765-1425572655915_thumb.jpg

post-236765-14255726560475_thumb.jpg

post-236765-14255726562178_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x