Skocz do zawartości
foxen

Sony xperia E- kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz jeszcze iść bodajże do Orange i wybulić chyba 60 zł i oni ci ściągają.

77 zyla w orendzu za zdjęcie locka :'(

XperiaE Tapatalk4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że lepiej wydać te kilkadziesiąt złotych i żeby zrobili to poprawnie niż zrobić to samemu i uszkodzić telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja dla tego telefonu wniosła właśnie zmianę dotyczącą ustawień zasilania. Obecnie jest tryb STAMINA, oraz tryb, który wyłącza moduły, gdy bateria jest słaba. Dodatkowo po rozwinięciu belki powiadomień zegarek jest niebieski. Prawdopodobnie też został zaktualizowany kernel. Waga tej aktualizacji to niecałe 40MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie (pewnie głupie z waszego punktu widzenia), a mianowicie, czy jak zablokuje BL to wrócą mi klucze DRM? Jeśli nie to ma ktoś paczkę z softem który zawiera aktualizacje o której pisze pj866339? Bo dzisiaj sam próbowałem to pobrać ale wyskakuje mi jakiś błąd.

---------- Post dołączono 30-07-13 o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano 29-07-13 o 22:36 ----------

Dobra panowie, znalazłem ten wątek na XDA, i tam w linku w downloadzie jest napisane {C1505_11.3.A.2.13_VietNam.ftf} czy jak go zainstaluje to będę miał dostępny język polski? Czy ktoś z was sprawdzał jak działa ten soft?

---------- Post dołączono o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

ok, zmiany jakie zauważyłem to:

-Zmiana koluru zegara i przycisków w pasku powiadomień

-Nowe motyw

-Nowe ikony albumu walkmana itd

-Tryb stamina i tryb słabej baterii (oszczędanie energii)

Jeśli ktoś zauważył niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W samym sofcie dodano też aplikację Książki Play. Myślę, że zmiany będą pod maską (kernel, jakaś optymalizacja systemu). O tych zmianach, które wymienił Jencuś też już pisałem. Jeśli ktoś ma starszą wersję softu i działa dobrze może śmiało zostać na starszej, różnicy w działaniu systemu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradźcie gdzie i co ustawić aby w aplikacji Payback ustawić datę starszą niż 1 styczeń 1980. Payback odpisał mi, że apka działa na dacie z fona i jak i co zmienić w fonie aby to zadziałało.

XperiaE Tapatalk4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ten telefon i niestety ale żałuję, a mogłem brać LG L5... Telefon działa wolno, pisanie smsów jest bardzo nie wygodne chociaż mam większy ekran niż mój poprzedni telefon, Google Chrome działa koszmarnie nie wiem po co w ogóle to wgrali, plusy to muzyka która gra na prawdę z bardzo dobrą jakością i chyba koniec, bateria trzyma 2 dni. Po ostatniej aktualizacji apka od smsów zawiesza się po odczytaniu smsa nadal na pasku pokazuje się że nie odczytałem wiadomości, często też po wyłączeniu muzyki nadal zostaje odtwarzacz na pasku. Prawdopodobnie sprzedam ten telefon i kupię L5 pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x