Skocz do zawartości
Face

Etui/pokrowiec dla SGS4

Rekomendowane odpowiedzi

Face

Postanowiłem wspomóc i zakładam temat dotyczący ochrony S4 w postaci etui/pokrowca.

Piszcie czy w ogóle używacie, jeśli tak to jaki.

Przypominam, załączając ewentualne zdjęcia, proszę pamiętać o znacznikach SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit

Jak na razie posiadam S View Cover jakosc wykonania tego etui stoi na wysokim poziomie, trochę trudno jest klapkę przewrocic na tyl jedna reką. Obskuga przez okienko bardzo przyjemna.

Mysle nad zmiana i wybor padnie na SGP Ultra Thin Air lubie miec szybki dostep do telefonu.

☆Samsung Galaxy S4 & Tapatalk ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Mam pytanie co do S View, jak trzyma się on krawędzi telefonu, gdy jest zamknięty? Magnes, delikatny profil zaczepu?

Wysłane z mojego kalkulatora IT-84348S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit

Chodzi Ci czy przylega klapka do ekranu ?

Jak odegniesz do tylu to pozniej trzeba troche polozyc telefon na przedniej klapce bo odstaje. Nie ma zadbych magnesow. Klapka zawsze lekko odstaje.

☆Samsung Galaxy S4 & Tapatalk ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

No to słabo to zrobili, myślałem, że są jakieś wyprofilowane zaczepy, albo magnesy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubi1

Pozwolę sobie zamieścić moje uwagi dotyczące S-View

Z telefonem dostałem etui S-View Cover

Plusy:

-ładne, świetnie dopasowane

-automatyczne przestawianie wyświetlacza na tryb "okienkowy" po zamknięciu pokrywki z możliwością odbierania połączeń i podglądem powiadomień o nieodebranych połączeniach i SMS

Minusy:

-spodziewałem się, że tego typu etui będzie miało jakieś magnesy, czy coś podobnego w pokrywie ekranu, tak jak to jest w coverze do iPada, co spraw, że pokrywka sama "przyklei" się do ekranu. Tu tego nie ma, bo pokrywka po prostu odstaje. Jeśli jeszcze będziecie odginać ją do tyłu, co by mieć odkryty ekran podczas rozmowy, to odstawanie jest jeszcze większe. Bez sensu

-w pokrywie ekranu powinno być okienko na czujnik ruchu i diodę powiadomień. Jak położycie zamknięte, to nie widać diody, jak chcecie wykorzystać świetną funkcję wybudzania ekranu z powiadomieniami przez przesunięcie nad nim ręką, to i tak nic z tego, bo czujnik jest zakryty. Można zostawić otwarte, ale to dziwnie wygląda i zajmuje miejsce na stole/biurku. Zagięcie pod spód przedniej pokrywy powoduje, że potem odstaje i trochę trwa, aż znowu zacznie przylegać do ekranu. Generalnie pomysł świetny, ale trochę niedopracowany

-kolor: ja mam ciemnogranatowy, który oddawali do czarnego telefonu. Nie wiem, czy istnieje czarny, ale te sprzedawane na Ebayu i Allegro są chyba też granatowe, chociaż w kodzie produktu jak byk jest literka B (black). Nie mówię, ze granatowy jest brzydki-wręcz przeciwnie, ale czarny byłby ładniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Nie rozumiem jak mogli nie dołożyć zaczepu do sview...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crisco

Ja zastanawiam się nad etui Speck. Na ich stronie widać już, że mają dostępne produkty. W zeszłym roku na wakacjach po "imprezie" iP 4S wyleciał mi z ręki i spadł na beton, na sam róg telefonu. I co? Małe otarcie na etuii. Gdyby nie zabezpieczenie kto wie jak by się skończyła ta "impreza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S View Cover elegacko wykonany, super wygląd, ekranik spełnia swoje zadanie ale w ogóle nie przylega do ekranu, a jak się korzysta z telefonu i wygnie go do tyłu to samo się otwiera. PORAŻKA za 140zł. Ponadto w ogóle nie ochrania kantów telefonu jak spadnie to obity z każdej strony. Ciężko jest również pogłośnić/sciszyć telefon.

Zastanawiam się nad czymś takim SUPER ETUI CASE MATE TOUGH 2w1 i9500 Galaxy S4 (3197050608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale pomyślę jeszcze nad tym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    armar9
    Napisano (edytowane)

Wreszcie jest jakiś porządny staf na allegro do naszych phonów ja wybrałem to : ETUI SGP SPIGEN Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY S4 I9500 (3216062761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. choć zastanawiałem się na tym ETUI SGP SPIGEN Slim Armor SAMSUNG GALAXY S4 I9500 (3216267530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale ten pierwszy wydaje się bardziej ekskluzywny.Mam tylko nadzieję że nie zawiodę się jak przy ETUI SPIGEN SGP Ultra Thin Air do nexusa4 które miało luzy i telefon w nim latał

Edytowane przez armar9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi