Skocz do zawartości
raven_raven

Przejściówka extUSB -> minijack

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze. Słuchawki do G1 ssą pałkę, i to mocno. Niestety nasz wspaniały telefonik nie posiada wtyku minijack, więc konieczna będzie przejściówka. Kupiłem już jedną i się okazało, że nie działa. Więc teraz zwrócę się o pomoc do Was, gdyż chciałbym w końcu posłuchać sobie porządnie muzyki na pierwszym telefonie z Androidem.

Znacie może jakieś aukcje na allegro, jakieś sklepy internetowe oferujące przejściówkę za niewielkie pieniądze? Piwka czekają :).

Zastanawiam się, czy taka będzie w porządku: Adapter HTC ExtUSB Ext USB (1308637253) - Aukcje internetowe Allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DealExtreme: $3.99 3.5mm Stereo Audio Adapter with Microphone for HTC D900/S1/P800/Diamond/Dimond2/G1/G2 (70CM-Length) przejściówka z kontrolerem ok. 12 złotych więc cenowo bardzo przystępna i działa z G1 na 100% , albo takie dwie same przejściówki http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.34028 , http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.48715 . Edytowane przez frodo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne O_O. Dziękuję!

Tylko to czekanie na przesyłkę z Hong Kongu, już kilka razy z Dealextreme brałem i po prostu czekanie miesiąc nawet to masakra :P. W każdym razie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie dziś zamówiłem, liczę, nawet biorąc pod uwagę świąteczne szaleństwo, że w miesiąc dojdzie:)

@Frodo - Twoja doszła czy jeszcze nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczka doszła 10 grudnia a maila z informacją że jest już w drodze dostałem 2 grudnia czyli szła zgodnie z tym co piszą u siebie na stronie .

Edytowane przez frodo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myq61

Witam.

Na początku chciałem się przywitać bo jestem nowy na forum ;)

Sorki za odkop ale nie chce zakładać nowego tematu więc postanowiłem się podpiąć :)

Co sądzicie o takiej przejściówce $2.52 - 3.5mm Audio Adapter Keychain for HTC S1/S900/G1/3G - Audio Accessories & Earphones ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

Witam nowego:) przejściówka jak przejściówka;P i tak wszystko to made in china;d;d zaleta taka że kable się nie połamią. Widziałem kiedyś taką za 10zł na allegro. Przed zakupem jednak zobacz jakich słuchawek będziesz używać, bo tutaj wchodzą w grę tylko z tą zagiętą końcówką. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Petlik

Witam,

Zrobię odkop, ale interesuje mnie, czy ktoś z użytkowników magic`ka używa adapterów z allegro. Słuchawki oryginalne posypały się przy wtyku, także póki co zostałem bez muzyki.

Zakupiłem słuchawki DENON więc nie bardzo uśmiecha mi się tworzenie przejściówki z przewodu USB do komputera, bo stracę jakość.

Pytanie jest, czy dostępne przejściówki (2.50zł, 5zł i temu podobne ceny) mają gniazdo MONO czy STEREO?

Dzwoniłem i pisałem do kilku sprzedawców, ale żaden z nich nie wie i nie jest w stanie tego sprawdzić :/

Niby kasa żadna, ale wolałbym ją wydać na piwo i polutować samemu stereo niż kupić coś co wyrzucę do śmietnika.

Czekam na rzetelne odpowiedzi

Pozdrawiam

Petlik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Zrobię odkop, ale interesuje mnie, czy ktoś z użytkowników magic`ka używa adapterów z allegro. Słuchawki oryginalne posypały się przy wtyku, także póki co zostałem bez muzyki.

Zakupiłem słuchawki DENON więc nie bardzo uśmiecha mi się tworzenie przejściówki z przewodu USB do komputera, bo stracę jakość.

Pytanie jest, czy dostępne przejściówki (2.50zł, 5zł i temu podobne ceny) mają gniazdo MONO czy STEREO?

Dzwoniłem i pisałem do kilku sprzedawców, ale żaden z nich nie wie i nie jest w stanie tego sprawdzić :/

Niby kasa żadna, ale wolałbym ją wydać na piwo i polutować samemu stereo niż kupić coś co wyrzucę do śmietnika.

Czekam na rzetelne odpowiedzi

Pozdrawiam

Petlik

Piszesz w dziale G1 :)

Co do przejściówek.. Wszystkie moje przejściówki były stereo. Nawet te za 2 zł.

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi