Skocz do zawartości
eRGie

aplikacja adw launcher została niespodziewanie zamknieta

Rekomendowane odpowiedzi

eRGie

Witam

Telefon xperia x10 mini należy do mojej dziewczyny która wgrała na niego adw launcher w którym w opcjach themes wybrała theme ubuntu. Theme się zmienił po czym wyskoczył komunikat jak w opisie. Pani nie ma pojęcia jak to naprawić ja z resztą też... wyłączenie i włączenie tel. nic nie daje.

Jeśli ktoś mnie naprowadzi, to mogę zmienić soft. Mam spore doświadczenie z iphone jednak o androidzie nic nie wiem, ale myślę że z waszą pomocą dam rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janeo

Znajomość/nieznajomość Androida raczej tu nic nie daje. Telefon nie daje się włączyć więc nie pozostaje nic innego jak wgrać ponownie soft.

Natomiast jeśli daje się włączyć, to zrobić reset do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eRGie

nie ma szans na wejście menu bo komunikat jak w tytule pojawia się cały czas. Więc zmiana softu.. tylko jak się do tego zabrać ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pat463

najpierw sprawdz jeszcze czy mozna w jakis sposob srodkowym guzikiem (kwadrat) zmienic launchera, byc moze uda Ci sie przejsc do oryginalnego i wtedy bedziesz mogl przeinstalowac adw.

jezeli to nie bedzie mozliwe to soft wgraj na nowo seusem (SE update center) rob wszystko krok po kroku jakbys chcial aktualizowac soft (wszystko jest opisane w samym programie), na koncu wyskoczy powiadomienie ze soft jest aktualny i pojawi sie opcja wgrania na nowo aktualnego oprogramowania... reszta zrobi sie sama.

good luck ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przez adb możesz odinstalować ADW. poczytaj na wiki.android tutka instalacja SDK ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janeo

Wchodzenie w tajniki obsługi Androida to za wcześnie dla kogoś, kto jeszcze nie wgrywał nawet softu na SE.

@eRGie tu masz SEUS-a Sony Ericsson - Support - Softwaredownloads - Detailed - Updateservice - Xperia™ X10 mini, zainstaluj go na PC i odpal. Program poprowadzi za rączkę:).

ps: mowa o Xperia X10 mini, ale program jest uniwersalny dla wszystkich telefonów Sony-Ericsson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wchodzenie w tajniki obsługi Androida to za wcześnie dla kogoś, kto jeszcze nie wgrywał nawet softu na SE.

Na przeczytanie faq nigdy nie jest za wcześnie. To są podstawy.

Wywal to przez ADB i po problemie. Jak dalej będzie się sypało to wgraj soft od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eRGie

adw launcher jest ustawiony jako domyślny program wiec zostaje zmiana softu. Wieczorem się za to zabiorę. Dziękuje za wskazówki i dam znać jak poszło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adw launcher jest ustawiony jako domyślny program wiec zostaje zmiana softu. Wieczorem się za to zabiorę. Dziękuje za wskazówki i dam znać jak poszło. ;)

Jeżeli masz ustawiony jako domyślny po co od razu zmieniać soft:facepalm1:

Wchodzisz menu/ustawienia/aplikacje/zarządzaj aplikacjami

tam z listy wybierasz adw launcher ,tam niżej będziesz miał opcje wyczyść domyślne i po problemie.

Teraz po wciśnięciu środkowego spyta się z jakiego menu ma korzystać.

Musi zadziałać jeżeli możesz wejść do menu(lewy przycisk"kratka")

pozdro.

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi