Skocz do zawartości
e-daniel

[JB]SanDroid Extreme v1.0 [4.1.2][XXLT4][ONLINE] [SUPERB ROM][OTA UPDATES] 21.04.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

w końcu się udało:)

wkurzające jest jedynie to, że cały czas wyskakuje powiadomienie o nowym romie i konieczności aktualizacji.

Edytowane przez radoslavm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pastol
    Napisano (edytowane)

Ja mam problem,poniewaz zainstalowalem aktualizacje i nie mam iwdgetu pogodowego wogole. Wie ktos co z tym zrobic ? Haha i dodatkowo nie mam aplikacji "wiadomosci" :|

Edytowane przez pastol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem czeka Cię ponowny flash romu. Pamiętaj o wipe dalvik i cache kiedy będziesz wygrywał aktualizację. Wygraj też fix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Dla mnie rom szału nie robi, nie widze zbytnio różnicy miedzy stockiem a tym, szkoda ze nie ma multi DPI, przywykłem do 240-270 a tu muszę na 320 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up x20

- DPI zawsze można zmienić (edycja build.prob i Xposed Framework). Ja mam na tym ROMie podobnie jak i na pozostałych, których używam DPI ustawione zawsze na 280, jako optymalne wg mnie dla ekranów 5-6"

- aktualizacja do 1.1.0 została błędnie złożona (brak jednego wiersza dla pliku build.prob), więc będą problemy

- jeżeli ktoś decyduje się na korzystanie z tej aktualizacji to jedynie za pomocą CWM i tylko w parze z dodatkową łatką (będzie ok)

- ROM ogólnie warty polecenia, bo jest w miarę dopracowany oraz m.in. dlatego, że jest nieprzerwanie rozwijany

- niestety ze względu na inne zajęcie ;), nie będę w stanie aktualizować tego wątku, więc ten temat pozostawiam bez opieki, za co oczywiście przepraszam.

- więcej informacji na PW lub GG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po kilku dniach użytkowania śmiało można stwierdzić, że ROM jest w miarę ale rzeczywiście aktualizacja nie robi mu dobrze.

u mnie jest jakby syndrom zamrożenia, może zbyt ochoczo przechodzi w deep sleep i potem ciężko mu się wybudzić.

na zmianę laguje praktycznie w każdej aplikacji i działa płynnie jak żaden inny :)

dziś na przykład miałem totalną stop klatkę w real racing 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie miałem do tej pory ultimate n7000 xxxlt4 czy nie ma zadnych przeciwskazan do przeskoczenia z niego na sandroid? Czy na sandroid również jest mozliwosc robienia zdjec panoramicznych. Jak jest z jego stabilnością zawiesza się, łapie bootlopy jak ultimate czy wrecz przeciwnie jest stabilny i wszystko w nim działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi