Skocz do zawartości
przyczym

ROM [GCC 4.7/-O3] Revolution 5|16|13 JB 4.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś program do Edycji tego pliku sweep2waek bo różnymi edytorami próbowałem przyznając im roota ale nie zmienia się :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinci

Wow! Jeszcze nigdy nie widziałem Romu z tyloma opcjami, dzięki którym można ustawić wszystko pod siebie! Nie dość że ROMControl - genialne narzędzie - to jeszcze Revolution Settings w których też jest masa ustawień. Szybkość oceniam na dobrą, narazie żadnych problemów z aplikacjami. Napiszę potem jak dłużej poużywam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja czekam na nowszą wersję u mnie na obecnej pojawiły się problemy z przycinającą się muzyką, oraz problem z kontaktami na karcie sim... pokazywało mi że nie mam żadnych kontaktów ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wrzuc poprzedni rom skopiuj konatkty na karte pamieci wrzuc rom i zassaj kontakty z karty pamieci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było by lepiej kolego jak byś zsynchronizował wszystkie kontakty z kontem Google i po prostu po wgraniu ROM-u same się ściągną i masz wszystko extra bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

synchro czsem bardzo mluci kontakty i masz kilka na raz tych samych mialem tak i w dhd i w nexus7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinci

No, chwalić Boga że to nie tylko u mnie ta muzyka się tak tnie ( i nie tylko, bo nawet dzwonek!) na głośnikach czy na słuchawkach bez różnicy. Już bałem się że po 2,5 roku mój karta chip od dźwięku kończy swój żywot. :szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi