Skocz do zawartości
BaXeL

Nie widzi Connectify na JellyBlur v4.3

Rekomendowane odpowiedzi

BaXeL

Witam ,

Posiadam ROM JellyBlur v4.3 + nAa 2.6.32.60 - 5 .

Problem jest taki , że mam laptopa i udostępniam połączenie internetowe przez wifi , jest to program Connectify zainstalowany na win XP .Gdy włącze wifi normalnie w ustawieniach sieci nie widzi :( , lecz po wpisaniu na klawiaturze , kodu *#*#4636#*#* --> Wi-fi information --> Wi-fi stats --> refresh stats w scan results nazwa mojej sieci jest widoczna :) Więc może jest nadzieja , pomożecie , ROM naprawdę mi się spodobał i nie mam chęci go zmieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marik

Nie mam pewności ale problemem może być Twój system, tzn XP.

Program Connectifi korzysta z funkcji Virtual router, która jest dopiero w Windows 7, z resztą producent również pisze, że to program TYLKO na W7.

Jeśli chcesz to zrobić na XP to może to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BaXeL

Tak , tylko na GingerDX v.31b wykrywa normalnie , a nie mogę tam robić zdjęć itd. nie pasuje mi on , a JBlur jest spox ;)

Nikt nie odpowiada :(

Edytowane przez BaXeL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki sam problem ale na telefonie Sony Ericsson Xperia X8 i romie JellyBlur v4.4 + nAa 2.6.32.60 - 5.Mam system operacyjny na laptopie Windows 7 Home Premium.Na poprzednim romie: MiniCM7-2.2.1-shakira działał dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam ,

Posiadam ROM JellyBlur v4.3 + nAa 2.6.32.60 - 5 .

Problem jest taki , że mam laptopa i udostępniam połączenie internetowe przez wifi , jest to program Connectify zainstalowany na win XP .Gdy włącze wifi normalnie w ustawieniach sieci nie widzi , lecz po wpisaniu na klawiaturze , kodu *#*#4636#*#* --> Wi-fi information --> Wi-fi stats --> refresh stats w scan results nazwa mojej sieci jest widoczna Więc może jest nadzieja , pomożecie , ROM naprawdę mi się spodobał i nie mam chęci go zmieniać

Masz w pliku tiwlan.ini znajdującym się w folderze system/etc/wifi lub tylko etc w zależności od romu zaznaczone Wifi Adhoc=1 czy Wifi Adhoc=0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi