Skocz do zawartości
lordmanu

Pekniety ekran

Rekomendowane odpowiedzi

W dziwnych okolicznościach, mając tablet w plecaku, w dodatku w etui ( i tu byl blad...) ekran sie rozbil. W prawnym gornym rogu mam efektowna pajeczynke. Dotyk dziala tylko w 1/3. Ile kosztuje wymiana takiego ekranu ? wiem ze na gwarancje nie ma co isc, chociaz tak naprawde gdyby nie twarde logo prestigio na etui, do stluczenia by nie doszlo poniewaz ekran ucierpial dokladnie w miejscu logo.. najprawdopodobniej cos docislo etui troche mocniej no i go**o ... ;) Wiec orientuje sie ktos w cenie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F*ck, współczuje. A nie brałeś żadnego ubezpieczenia na tablet? Mi wcisnęli ale zapewniał mnie sprzedawca, że w razie potłuczenia to właśnie ubezpieczenie załatwi naprawę bo gwarancja faktycznie tego nie obejmuje. A co do pytania to pewnie taniej kupić nowy niż naprawiać ten. a:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xadam4

ja bym spróbował na serwis właśnie przez te logo. w sumie etui jest po to żeby w nim trzymać tablet a ,że było dołączone więc to tak jakby wina producenta :E wymiana mija się z celem, próbuj serwis ale skontaktuj się z nim najpierw. powiedz w jakich okolicznościach to zaszło i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja bym spróbował na serwis właśnie przez te logo. w sumie etui jest po to żeby w nim trzymać tablet a ,że było dołączone więc to tak jakby wina producenta :E wymiana mija się z celem, próbuj serwis ale skontaktuj się z nim najpierw. powiedz w jakich okolicznościach to zaszło i tyle

Sprobuje tam popytac, ale oni maja inne spojrzenie na takie sprawy :(

---------- Post dołączono o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

F*ck, współczuje. A nie brałeś żadnego ubezpieczenia na tablet? Mi wcisnęli ale zapewniał mnie sprzedawca, że w razie potłuczenia to właśnie ubezpieczenie załatwi naprawę bo gwarancja faktycznie tego nie obejmuje. A co do pytania to pewnie taniej kupić nowy niż naprawiać ten. a:(

Wlasnie nie bralem ubezpieczenia, nie bylem nawet tego swiadom, nic mi sie nigdy nie stluklo i to jeszcze w etui : /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi