Skocz do zawartości
siemens2004

[4.2.2][GSM][AOSP] Shpongle [BETA][20130521]

Rekomendowane odpowiedzi

yozz84

Panowie... pomocy... bawie sie ostatnio tym romem w wolnych chwilach... postanowilem odinstalowac swiftkey bo mi zamulał strasznie i wieszał się nie wiedziec czemu (sic!). Teraz mam poustawiane to co lubie w klawiaturze tej standardowej ale niestety mam wrazenie ze słownik polski nie ma żadnych słów... nie ma go jak "zaktualizowac z netem" a gdy piszę na klawiaturze nie ma żadnych propozycji słów... czy można wgrac jakiś słownik? jesli tak to jak? najlepiej bez ogonków... z góry dziękuję za pomoc :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Mam taki problemik, a właściwie to dwa.

1.Po wgraniu Romu i karnela, bateria pada w mgnieniu oka, średnio w 2-3h jest rozładowana. Jedno napisanie sms to koszt 3-4% baterii. Już mi odpisał jeden z użytkowników na forum, że karnel musi się "przyzwyczaić", no to poczekam, ale może macie jakiś sposób u siebie na ten problem, bo wątpię, żeby odpowiadało wam 3 razy dzienne ładowanie telefonu.

2.W tym pasku wysuwanym z góry (;/ Statusbar) gdy mam włączoną w opcjach godzinę która tam się wyświetla... to ikonka która pokazuje takie jakby szybkie czynności w stylu jasność, wifi itp. to tej ikony nie widać do połowy, wtedy gdy skasuję godzinę i datę z tego paska, to ikona pojawia się dopiero cała. Macie na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolak

Użytkowałem tego softa od lipca do niedawna.

i co do 1. To bateria na początku trzymała super nawet 2-3 dni z włączonym transferem danych ! ale z ekranem na maksa przyciszonym ! :)

ale to że tak szybko pada to może być wiele przyczyn np. słaba bateria albo ładowarka kiepsko ładująca

2. na początku miałem tak że widać było ten kwadracik do tego menu ale po miesiącu zniknął do połowy :D a teraz niedawno potrafił całkowicie sam z siebie znikać :P nie mam pojęcia o co w tym chodziło :P

teraz przesiadłem się na V3 Ignorance i jestem 100x bardziej z niego zadowolony :)

dużo szybszy płynniejszy i bateria mi trzyma nawet 4 dni ;)

co do baterii to spotkałem już kilka osób z One V i skarżyli się na kiepską baterię - nie wiem być może ja ją dobrze ułożyłem na początku i dlatego lepiej trzyma mi teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :) poczytałem o tym V3 Ignorance, no i on jest na Sense, a nie chciał bym właśnie Sense :( No i miło było by z JB. Nie wiem już co robić. Na poprzednich romach starczyła mi spokojnie na 2 dni przy słuchaniu muzyki, graniu w gry sporadycznie, teraz kilka stron przeglądnę, esek kilka wyślę i już prawie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wgrałes rom od nowa ?

Zrobiłem full wipe 2 razy, rozładowałem go do końca i naładowałem też. Uważasz, że wgranie go na nowo coś da? skoro tak, to tak zrobię, mam nadzieję, że tym razem to coś pomoże. Wg. moich obliczeń, przy używaniu telefonu bateria starczy na 2,5-3h Na poprzednich romach to ze spokojem mogłem się bawić i bawić i nie było z baterią problemów. Czyli wgram go na nowo, a jeżeli to nic nie da. Mógł byś mi polecić jakiś inny rom na CM? najlepiej właśnie JB bo tak słodziasznie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKI

A działa wszystko ( mms, aparat) czy tak jak w opisie romu ??

Edytowane przez wdarku
    nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prawie miesiącu użytkowania tego romu, jestem BARDZO zadowolony po przesiadce z MyONEV 9.5. Telefon działa zauważalnie płynniej i szybciej niż na Sense, żadnych bugów też nie zauważyłem. Raz tylko zaczął mocno mulić, ale wystarczył restart i wszystko wróciło do normy. Co do baterii to nie widzę żadnej różnicy ani na plus ani na minus. Aparat to też nie problem, bo wystarczy wgrać dowolną zewnętrzną apkę (choćby darmowe Camera MX) i śmiga.

Naprawdę polecam, do Sense już na pewno nie wrócę (przynajmniej nie z tym telefonem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi