Skocz do zawartości
siemens2004

[4.2.2][GSM][AOSP] Shpongle [BETA][20130521]

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadłość wszystkich romów JB :/

---------- Post dołączono 03-05-13 o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano 02-05-13 o 16:39 ----------

UPDATE

ev_primou-3.2.0-20130503

BETA2

Bring up Evervolv's bootanimation.

QuickSettings: Carrier data directly switches data ON/OFF (one click to enable carrier data, long click to go to Data settings).

QuickSettings: Rotation toggle (rotations on, rotation locked).

Bring up AOKP bundled Performance Control app in Settings (VOLTAGE CONTROL GIVES FC -

Don't use this feature until I fix it in the next release).

Renamed Advanced Settings to One V and

moved below EVToolbox.

Removed Nexus livewallpaper wallpaper.

Added ability to swipe on top of fullscreen apps (games)

to see the Statusbar for 5 seconds.

DOWNLOAD: ev_primou-3.2.0-20130503.zip

Pierwszy post również zaktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, używam tego romu od wczoraj. to mój pierwszy modyfikowany soft , w porównaniu do brand od playa cud miód malina. Brak oryginalnego aparatu to nie problem, CameraMX daje sobie całkiem dobre radę. minimalnie irytujące jest to że w QuickSettings na belce włączenie danych mobilnych prowadzi nas do całych opcji ale widzę ze dzisiejszy update to zmienia. Właśnie mnie uświadomiliście że nie działają MMS wiec to też jest minus ale zawsze można wysłać maila lub na FB :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie proszę czy makro działa tak

samo dobrze jak na stocku?

Aparatu używam praktycznie codziennie do zdjęć notatek i to funkcja dla mnie najważniejsza. Z góry dzięki za pomoc, bo nie chciałbym przeinstalowywac wszystkiego dla sprawdzenia tej jednej funkcji.

Czy jest w tym ROMie ta sama aplikacja od kontaktów co w stocku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

darecky jestem w takiej samej sytuacji jak Ty;) Bardzo ważną funkcją jest dla mnie aparat, ale jakoś nie mogę znieść tych zewnętrznych aplikacji typu MX Camera. Straszne kombajny to są. Dlatego na razie pozostanę przy mySense v3.5 i poczekam na rozwój sytuacji. Jak można było przeczytać dzisiaj na xda:

Means more surprises to come???? go ice go!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

Maybe!

Sent from my One V using xda app-developers app

Myślę, że niedługo 1ceb0x (autor romu) zaskoczy nas czymś, a fakt ten potęguje to, że rom jest w fazie BETA, a po becie z reguły jest wersja finalna :D

A co do aplikacji do kontaktów to jest taka jak w czystym Androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    darecky

Myślę, że niedługo 1ceb0x (autor romu) zaskoczy nas czymś, a fakt ten potęguje to, że rom jest w fazie BETA, a po becie z reguły jest wersja finalna :D .

Po becie będzie jeszcze jest RC, a później final :P a wracając do tematu romu, wam też się tak bardzo grzeje? ekran i ogólnie cały telefon i to przy taktowaniu 1200 max/368min... na innych romach 1497max/ 1024min wogóle się nie grzeje, a na tym jest taki gorący...

Edytowane przez kfilipek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój sie nie grzeje ,wszystko jest ok bateria trzyma lepiej niż na romach opartych na sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, czy też macie problem z instalacją programów z poziomu witryny play.google.com?

Przy próbie instalacji pojawia mi się komunikat:

„Nie uzyskałeś dostępu do aplikacji Sklep Google Play na swoim urządzeniu przy użyciu tego konta e-mail”.

Pobieranie z poziomu aplikacji "Sklep Play" działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za*******e plynny rom , z mysense i myone byly scinki a tu mile zaskoczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukazała się nowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yozz84

Czy mogę prosić o link do instrukcji jak zainstalować powyższą wersję softu?

Zagłębiam się w tajniki zmiany softu od 4h i powoli zaczyna mi się wszystko mieszać... Aktualnie wyczyściłem cały telefon i odblokowałem bootloader... ściągnąłem pliki: ev_primou-3.2.0-20130511.zip, boot-HELLBOY-42-201305110049.img i gapps-jb-20130301-signed.zip Mam też zainstalowane sterowniki do telefonu na pc gdyż korzystałem z HTC ONE S AIO KIT by Hasoon2000s 3.5 by odblokować bootloader. Mam też pliki: adt-bundle-windows-x86_64-20130219.zip i fastboot-win32.zip (gdyby były potrzebne przy instalacji...

ps.

1. czy musze wykonać: "Rootowanie z Superboot dla urządzenia GSM (Primo U)" by załadować soft z powyższych plików?

2. czy musze instalować twrp?

3. w jakiej kolejnosci i co instaluję, jakimi programami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi