Skocz do zawartości
siemens2004

[4.2.2][GSM][AOSP] Shpongle [BETA][20130521]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko literówka, ale SMS działały bez problemu. Jeśli jednak chodzi o MMS to proszę podziel się pełną konfiguracją.

To nie literówka tu chodzi o mms. A korzystałeś z aplikacji do której był link kilka postów wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nie literówka tu chodzi o mms. A korzystałeś z aplikacji do której był link kilka postów wyżej?

Ano właśnie dlatego pytałem czy w zdaniu "U mnie smsy w PLAY zaczeły działać" nie chodziło jednak o MMS, bo tylko z nimi jest problem.

Korzystałem z tego programu i dane, które wypluł nie zmieniły mojej sytuacji na lepsze, ale za to transmisja danych w ogóle przestała działać. Spisałem dane ze strony PLAY, ale to też nic nie dało - tzn MMS jak odbierać i wysyłać nie mogłem, tak nie mogę do teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    [...]

Spisałem dane ze strony PLAY, ale to też nic nie dało - tzn MMS jak odbierać i wysyłać nie mogłem, tak nie mogę do teraz.

To może kolega któremu działają MMS`y w play zrobi backup >>tym programem<<

i wyśle Ci pliczek z backupem, a Ty u siebie przywrócisz i wtedy powinno śmigać :)

Edytowane przez kfilipek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qxxca

Niestety ten program nie działa na androidzie 4.2.2

Jest problem z tymi MMS'ami, niby wysyła ale, kase z konta pobiera ale nie zawsze widomosc dochodzi do odbiorcy. Wysyłajac na tel z androidem widomość doszła a na zwykła Nokie nie :/ Mi na mms nie zalezy, więc zostawiłem to w spokoju.

a taką mam konfiguracje teraz:

APN Internet

Nazwa: P4 Internet

APN: internet

Typ uwierzytelniania: PAP

Typ APN: default,hipri,supl

Protokół APN: IPv4/IPv6

Protokół APN podczas roamingu: IPv4/IPv6

APN MMS

Nazwa: P4 MMS

APN: mms

MMSC: http://10.10.28.164/mms/wapenc

Proxy dla mms: 10.10.25.5

Port mms: 8080

Typ uwierzytelniania: PAP

Protokół APN: IPv4/IPv6

Protokół APN podczas roamingu: IPv4/IPv6

Wie ktoś jak robić screenshot'y na tym roomie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety ten program nie działa na androidzie 4.2.2

Jest problem z tymi MMS'ami, niby wysyła ale, kase z konta pobiera ale nie zawsze widomosc dochodzi do odbiorcy. Wysyłajac na tel z androidem widomość doszła a na zwykła Nokie nie :/ Mi na mms nie zalezy, więc zostawiłem to w spokoju.

Wie ktoś jak robić screenshot'y na tym roomie?

Dzięki, teraz MMS mogę wysyłać, natomiast z odbieraniem jakby gorzej ale to jest do sprawdzenia i internet też szwankuje. Może wieczorem poświęcę dłuższą chwilę na testy.

Screenshoty można robić z poziomu menu zamknięcia systemu - długie przytrzymanie guzika na górze telefonu. Tam powinna być opcja Screenshot. Jeśli jej nie ma można ją dodać: Ustawienia-> Toolbox ->Intreface ->Power menu settings.

post-205278-14255724326804_thumb.png

post-205278-14255724326146_thumb.png

post-205278-14255724326584_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

1) czy komuś w sieci HEYAH / T-Mobile udało się skonfigurować system tak, żeby wysyłał / odbierał MMS ? pomimo ustawień ze strony operatora i polecanej wcześniej APPki z Google Play, MMS nie działają w obie strony

2) przy połączeniu Wi-Fi dotarł do mnie MMS wysłany z innego telefonu kilka godzin wcześniej - to ma sens? ale już przy próbie wysłania MMS podczas połaczenia Wi-Fi wyskakuje komunikat "Usługa nie została aktywowana w sieci" (czy coś w tym stylu)

ma ktoś jakieś doświadczenia z Heyah i mógłby pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Autor mógłby zaktualizować wątek ,ukazała się kolejna poprawiona wersja

Najnowszy My Files wersja shpongle_primou-20130521

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Bardzo serdecznie proszę o instrukcję dotyczącą konkretnie tego roma jestem początkujący i po 4 h nie doszedłem do tego jak to zrobic a jak zepsuje one V mojej dziewczyny to mnie powiesi za moje kokones.

Dobra mam odblokowany bootloader mam zainstalowany clock i mam folder z rozpakowanym spongle i ev primeu mam też obraz boota nie wiem co dalej. Telefon wiesza mi się na ikonce startowej

Edytowane przez Barti009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Romów nie rozpakowujemy ,przerzucamy na sd card ,robimy backup ,wybieramy full wipe bądź factory reset w recovery i wybieramy instal ale po zrobionym backupie podmieniamy kernel.A kernel jak zmieniamy metodą wpisywania komend do cmd w windows to zmieniamy nazwę na boot(dla windows 7 boot dla visty boot.img)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fate

jak mam zainstalowany myONEv RC9.5 to z recovery TWRP 2.3.0.0 które jest dostępne w allinone kit da radę sflashować na ten rom? :> czy trzeba też zmieniać recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi