Skocz do zawartości
dagerr

lg l9 gubienie zasięgu po aktualizacji do android 4.1.2 PLAY

Rekomendowane odpowiedzi

dagerr
    Napisano (edytowane)

Witam!

Jak w temacie, po aktualizacji mój lg l9 po utracie zasięgu nie może go ponownie odzyskać, ratuje jedynie restart lub tryb samolotowy - wejście i wyjście z niego. Dzwoniłem do operatora, ale ten twierdzi, że wina leży po stronie telefonu i teraz pytanie: czy trzeba telefon na serwis oddać, czy można to jakoś inaczej obejść - mam na myśli również powrót do poprzedniego softa, jeśli ktoś ma to proszę o udostępnienie.

Oprocz tego nie dziala jeszcze chrome...

Zmiany w ustawieniach systemu takie jak: wyszukiwanie sieci ręcznie, automatycznie, sieci tylko 2g, tryb sieci GSM nic nie dają i problem pozostaje.

Edytowane przez dagerr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    lg l9 problem z zasięgiem po aktualizacji do android 4.1.2 PLAY[/WARNT]

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla danych modeli telefonów/tabletów. Przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co opisujesz dzieje się na zasięgu Play, tak ? A próbowałeś złapać zasięg partnerów roamingowych - Plus-a, Orange ? , jak się zachowuje telefon na ich zasięgach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dagerr
    To co opisujesz dzieje się na zasięgu Play, tak ? A próbowałeś złapać zasięg partnerów roamingowych - Plus-a, Orange ? , jak się zachowuje telefon na ich zasięgach ?

problem występuje właśnie między partnerami roamingowymi plus i orange, mieszkam w takim miejscu, że w jedynym miejscu mam plus a pół metra dalej przeskakuje na orange, i to pewnie w tych momentach "przeskoku" gubi zasięg całkowicie, przypominam jednak, że we wcześniejszym sofcie gubienie zasięgu nie występowało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włóż kartę sim innego operatora niż Play. Wybierz w menu TYLKO 2G i ręczne sieć Orange lub plus. Wyłącz telefon i włóż sim Play. Ciesz się ;)

Sorki, nie doczytałem że masz w menu TYLKO 2g. Więc nie mam pomysłu

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

ile razy jeszcze bedzie to opisywane? jest tu odpowiedz i niech tak zostanie, ZAMYKAM TEMAT. i prosze juz o tym nie pisac, bo jest to w kazdym temacie... odpowiedzi to:

- zainstaluj sobie branda play, ponoc niektorym pomaga

- ustaw sobie jakas konkretna inna siec niz play na stałe.

- niektorym jeszcze pomaga włączenie 2g ale troche to bez sensu jezeli ktos korzysta z neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Od pewnego czasu mam taki problem że mój LG L9 gubi zasięg. Czego to może być przyczyną? Próbowałem wgrać różne wersje systemu v20, ale to nic nie daje. Mam nadzieję że jak odblokuję bootloadera i wgram 4.4.4 to coś da. Ktoś z was miał taki problem? Jak go naprawił? Ile kosztuje naprawa serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x